Menu

Dell Latitude 5410 S001L541014PL

Cechy produktu

  • Producent Dell 
  • Kod Producenta S001L541014PL 
  • System operacyjny Windows 10 
  • Procesor Intel Core i5 

Opis

laptop biznesowy DELL Latitude 5410Pracuj szybciej dzięki naszemu najmniejszemu notebookowi klasy biznesowej z ekranem 14". Nasze najmocniej skalowalne, innowacyjne notebooki są dzisiaj dostępne z zastosowaną technologią nienaturalnej inteligencji w programie Dell Optimizer.

Czy Twój komputer Cię zna? Program Dell Optimizer to pierwsza tego typu zastosowana platforma AI, która uczy się Twoich sposobów działania i stale dopasowuje się do nich, umożliwiając sprawniejszą, zoptymalizowaną i skuteczną pracę.

ExpressResponse: szybsze uruchamianie na ogół wykorzystywanych aplikacji. Zaimplementowane funkcje AI oraz technologia Intel Adaptix na bieżąco dostosowują skuteczność do potrzeb. ExpressCharge: nienaturalna inteligencja ulepsza skuteczność baterii, dopasowując ją do charakterystycznego zużycia energii i wzorców ładowania.

Ciągle w drodze? Funkcja ExpressCharge Boost pozwala naładować komputer do 35% w ciągu około 20 minut1. Masz więcej czasu? Funkcja ExpressCharge automatycznie ładuje baterię do 80% w ciągu godziny. Jeśli nie masz możliwości naładowania systemu od razu, funkcja ta płynnie przystosuje ustawienia w celu oszczędzania energii, na przykład przyciemniając wyświetlacz lub wyłączając nieużywane połączenie Bluetooth.

Inteligentny dźwięk: funkcja Intelligent Audio w narzędziu Dell Optimizer automatycznie optymalizuje system, dopasowując go do hałasu w tle, zarządzając głośnością mowy i polepszając ogólną jakość dźwięku.

dzięki czemu wszystko lepiej słychać niezależnie od tego, gdzie pracujesz. Pełna, skalowalna wydajność Zasilanie przez cały dzień: zyskaj nieszablonową żywotność baterii tego podstawowego komputera dzięki procesorom klasy H.

Opcjonalny panel o wyjątkowo niskim poborze mocy zapewnia większą oszczędność energii bez poświęcania rozdzielczości, koloru i jasności. Korzystne połączenia: karta sieciowa Intel Wi-Fi 6 (Gig+) gwarantuje komputerom i sieciom bezprzewodowym prawie trzykrotnie pokaźniejszą prędkość i zabezpieczenia nowej generacji.

Gdy jesteś z dala od sieci Wi-Fi, utrzymasz łączność dzięki komórkowej transmisji szerokopasmowej LTE o prędkości do 450 MB/s. Podróżuj wygodnie dzięki nowej technice eSIM, która obsługuje więcej sieci komórkowych na całym świecie bez konieczności zmieniania kart SIM.

Miejsce na wszystkie projekty: nic nie przeszkodzi Ci w osiąganiu najkorzystniejszych wyników dzięki skalowalnej pamięci i miejscu na informacje, w tym choćby 32 GB pamięci DDR4 i do 1 TB pamięci masowej. Wspaniała grafika: zintegrowany układ graficzny skutecznie obsługuje strumieniowe transmisje wideo, pobieranie plików i aplikacje.

Możesz także wybrać opcjonalną niezależną jednostkę przetwarzania grafiki, która zagwarantuje jeszcze wyższą sprawność grafiki. Uniwersalne połączenia: szybkie podłączanie urządzeń peryferyjnych dzięki pełnej gamie dostępnych portów, w tym złączu USB Type-C, opcjonalnemu interfejsowi Thunderbolt 3 i starszym portom, takim jak HDMI i RJ45.

Pełna moc: dostępne procesory Intel Core i7 vPro dziesiątej generacji zapewniają firmom produktywność, łatwość zarządzania, wbudowane funkcje zabezpieczeń, stabilność platformy Intel vPro, a także zgodność z planami dalszego rozwoju technologii.

Piękno w każdym szczególe Nowy, odświeżony wygląd: notebook Latitude 5410 znakomicie pasuje do pracy dzięki wyszukanej i postępowej obudowie w nowym, jaśniejszym odcieniu. Najkorzystniejszy widok: wyświetlacz jest zaopatrzony w mnóstwo funkcji, które pomagają skupić się na pracy, takich jak wąska ramka z czterech stron, ekran z powłoką przeciwodblaskową i osłona kamery gwarantująca prywatność.

Opcjonalnie możesz wybrać wyświetlacz z filtrem chroniącym prywatność i superniskim zużyciem energii. Opracowany z myślą o środowisku: nasze modele z serii Latitude 5000 były pierwszymi notebookami zaprojektowanymi z wykorzystaniem włókien węglowych ze źródeł poprzemysłowych, a ponadto choćby w 18% są wytworzone z tworzyw pochodzących z recyklingu.

Części są pokryte lakierem na bazie wody, co gwarantuje zdrowsze środowisko pracy. Dzięki działaniom firmy Dell ponad 2 miliony funtów włókien węglowych zostały ponownie wykorzystane, zamiast trafić na wysypiska.

Szybka praca, niska temperatura: dział IT może teraz zarządzać temperaturą z poziomu systemu BIOS, co pozwala zaoszczędzić miejsce w pamięci masowej i skoncentrować się na innym ważnym oprogramowaniu. Na dodatek dwa przewody termiczne sprawniej odprowadzają ciepło.

Poznaj nowy sposób pracy dzięki rozwiązaniu Dell Technologies Unified Workspace.wbudowana inteligencja. Zaimplementowane możliwości modernizacji.Wiemy, że posiadanie adekwatnego urządzenia to dopiero początek.

Pracownicy potrzebują inteligentnych, instynktownych i momentalnie reagujących narzędzi, które pozwalają pracować produktywnie i bez zakłóceń. Według badań co czwarty pracownik zwątpiłby w swoją pracę i firmę, w której pracuje, w przypadku negatywnych doświadczeń z użytkowaną w niej technologią.

technika Dell Technologies Unified Workspace przekształca doświadczenia pracowników i zagwarantuje aktywne, predykcyjne i automatyczne rozwiązania gwarantujące innowacyjność, a jednocześnie usprawniające wdrażanie, zabezpieczanie i obsługę środowiska oraz administrowanie nim.

WdrażanieUsługa ProDeploy w ramach rozwiązania Unified Workspace pozwala na odejście od tradycyjnych, ręcznych wdrożeń dzięki dostarczaniu urządzeń fabrycznie skonfigurowanych z firmowymi aplikacjami i ustawieniami z fabryki Dell bezpośrednio do użytkowników końcowych, którzy mogą z nich korzystać od razu.

ZabezpieczeniaZaufane urządzenia marki Dell stanowią podstawę nowoczesnego środowiska pracy dzięki niewidocznej i bezproblemowej ochronie umożliwiającej inteligentniejsze i szybsze realizowanie zadań. Użytkownicy końcowi pracują wydajnie i czują się bezpiecznie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zabezpieczającym do zaufanych maszyn marki Dell.

ZarządzanieZarządzanie: zestaw Dell Client Command Suite + VMware Workspace ONE udostępnia zintegrowane funkcje, które zezwalają na klientom ujednolicone zarządzanie urządzeniami końcowymi. Dzięki czemu mogą oni zarządzać oprogramowaniem wewnętrznym, systemem operacyjnym i aplikacjami z poziomu jednej konsoli, jednocześnie zapewniając użytkownikom końcowym skuteczne środowisko.

Pomoc technologicznaUsługa ProSupport pozwala rozwiązywać problemy sprzętowe choćby jedenastokrotnie szybciej w sytuacji konkurencyjnych ofert. Usługa ProSupport dla komputerów PC gwarantuje całodobowy dostęp do inżynierów ProSupport w regionie, którzy kontaktują się z działem IT w razie wystąpienia problemów krytycznych7, dzięki temu możesz skoncentrować się na tym, co przed Tobą, a nie na tym, co się wydarzyło.Usługa ProSupport Plus pomaga działom IT w utrzymaniu aktualności i praktycznie likwiduje nieplanowane przestoje spowodowane problemami sprzętowymi.

Użytkownik korzysta ze wszelkich możliwości usługi ProSupport oraz uzyskuje alerty generowane poprzez nienaturalną inteligencję w celu uniemożliwiania awariom i przeprowadzania napraw w sytuacji awarii8.Model: 5410Pozostałe informacje o procesorze: Intel Core i5-10210UPozostałe dane o pamięci RAM: Dźwięk: Głośniki stereo 2WDodatkowe oprogramowanie: Microsoft OfficeAkcesoria w komplecie: informacje o gwarancji: Pozostałe informacje:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.