Menu

Dell Latitude 5510 S001L551015PL

Cechy produktu

  • Producent Dell 
  • Kod Producenta S001L551015PL 
  • System operacyjny Windows 10 
  • Procesor Intel Core i5 

Opis

laptop biznesowy DELL Latitude 5510 2w1Ten mniejszy, smukły 15-calowy laptop pozwala na jeszcze szybszą pracę dzięki skalowalnej konstrukcji i wysokiej sprawności. Czy Twój komputer Cię zna? Program Dell Optimizer to pierwsza tego rodzaju zaimplementowana platforma AI, która uczy się Twoich sposobów działania i stale dostosowuje się do nich, umożliwiając efektywniejszą, zoptymalizowaną i skuteczną pracę.

ExpressResponse: szybsze uruchamianie najczęściej wykorzystywanych aplikacji. Wbudowane funkcje AI, a także technologia Intel Adaptix na bieżąco dopasowują efektywność do potrzeb. ExpressCharge: nienaturalna inteligencja udoskonala efektywność baterii, dopasowując ją do standardowego zużycia energii i wzorców ładowania.

Ciągle w drodze? Funkcja ExpressCharge Boost pozwala naładować komputer do 35% w ciągu około 20 minut. Masz więcej czasu? Funkcja ExpressCharge automatycznie ładuje baterię do 80% w ciągu godziny. Jeśli nie masz możliwości naładowania systemu od razu, funkcja ta płynnie dopasuje ustawienia w celu oszczędzania energii, na przykład przyciemniając ekran albo wyłączając nieużywane połączenie Bluetooth.

Inteligentny dźwięk: funkcja Intelligent Audio w narzędziu Dell Optimizer samoczynnie optymalizuje system, dopasowując go do hałasu w tle, zarządzając głośnością mowy i poprawiając ogólną jakość dźwięku.

dzięki czemu wszystko lepiej słychać niezależnie od tego, gdzie pracujesz. Pełna, skalowalna skuteczność Zasilanie poprzez cały dzień: ten popularny notebook biznesowy ma baterię o nad wyraz długim czasie działania.

potężne połączenia: karta Intel Wi-Fi 6 (Gig+) zapewnia prawie trzykrotnie obszerniejszą szybkość i nowe zabezpieczenia komputerów oraz sieci bezprzewodowych. Gdy nie masz dostępu do Wi-Fi, możesz korzystać z prędkiej przenośnej sieci szerokopasmowej LTE 450 Mb/s.

Podróżuj wygodnie dzięki nowej technologii eSIM, która obsługuje więcej sieci komórkowych na całym świecie bez konieczności zmieniania kart SIM. Miejsce na wszystkie projekty: nic nie przeszkodzi Ci w osiąganiu najkorzystniejszych wyników dzięki skalowalnej pamięci i miejscu na informacje, w tym nawet 32 GB pamięci DDR4 i do 1 TB pamięci masowej.

perfekcyjna grafika: zintegrowany układ graficzny sprawnie obsługuje strumieniowe transmisje video, pobieranie plików i aplikacje. Możesz również wybrać opcjonalną oddzielną kartę graficzną, która zapewnia jeszcze wyższą sprawność grafiki.

Uniwersalne połączenia: szybkie podłączanie urządzeń peryferyjnych dzięki pełnej gamie przystępnych portów, w tym złączu USB Type-C, opcjonalnemu interfejsowi Thunderbolt 3 i starszym portom, takim jak HDMI i RJ-45.

Pełna moc: przystępne procesory Intel Core i7 vPro dziesiątej generacji zapewniają firmom produktywność, łatwość zarządzania, zastosowane funkcje zabezpieczeń, stabilność platformy Intel vPro i zgodność z planami dalszego rozwoju technice.

Piękno w każdym szczególe Nowy, odświeżony wygląd: notebook Latitude 5510 świetnie pasuje do pracy dzięki szykownej i nowoczesnej obudowie w nowym, jaśniejszym kolorze lub z aluminiowym wykończeniem.

najlepszy widok: ekran jest wyposażony w mnóstwo funkcji, które pomagają skupić się na pracy, takich jak wąska ramka z czterech stron, wyświetlacz z warstwą przeciwodblaskową i osłona kamery zapewniająca prywatność.

Opracowany z myślą o środowisku: nasze modele z serii Latitude 5000 były pierwszymi notebookami zaprojektowanymi z zastosowaniem włókien węglowych ze źródeł poprzemysłowych, a dodatkowo nawet w 18% są stworzone z tworzyw pochodzących z recyklingu.

Części są pokryte lakierem na bazie wody, co zapewnia zdrowsze środowisko pracy. Dzięki działaniom producenta Dell ponad 2 miliony funtów włókien węglowych zostały ponownie wykorzystane, zamiast trafić na wysypiska.

Szybka praca, niska temperatura: dział IT może teraz zarządzać temperaturą z poziomu systemu BIOS, co pozwala zaoszczędzić miejsce w pamięci masowej i skupić się na innym ważnym oprogramowaniu. W dodatku dwa przewody cieplne sprawniej odprowadzają ciepło.

wbudowana inteligencja. Zaimplementowane możliwości modernizacji.Wiemy, że posiadanie trafnego urządzenia to dopiero początek. Pracownicy potrzebują inteligentnych, intuicyjnych i prędko reagujących narzędzi, które pozwalają pracować efektywnie i bez zakłóceń.

Według badań co czwarty pracownik zwątpiłby w swoją pracę i markę, w której pracuje, w sytuacji negatywnych doświadczeń z używaną w niej technologią. Technika Dell Technologies Unified Workspace przekształca doświadczenia pracowników i zagwarantuje aktywne, predykcyjne i automatyczne rozwiązania gwarantujące nowoczesność, a równocześnie usprawniające wdrażanie, zabezpieczanie i obsługę środowiska, a także administrowanie nim.

WdrażanieUsługa ProDeploy w ramach rozwiązania Unified Workspace umożliwia odejście od klasycznych, ręcznych wdrożeń dzięki dostarczaniu urządzeń fabrycznie skonfigurowanych z firmowymi aplikacjami i ustawieniami z fabryki Dell bezpośrednio do użytkowników końcowych, którzy mogą z nich korzystać od razu.

ZabezpieczeniaZaufane urządzenia marki Dell stanowią podstawę innowacyjnego środowiska pracy dzięki niewidocznej i bezproblemowej ochronie umożliwiającej inteligentniejsze i szybsze wykonywanie zadań. Użytkownicy końcowi pracują efektywnie i czują się bezpiecznie dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zabezpieczającym do zaufanych urządzeń marki Dell.

ZarządzanieZarządzanie: komplet Dell Client Command Suite + VMware Workspace ONE udostępnia zintegrowane funkcje, które umożliwiają klientom ujednolicone zarządzanie urządzeniami końcowymi. Dzięki czemu mogą oni zarządzać oprogramowaniem wewnętrznym, systemem operacyjnym i aplikacjami z poziomu jednej konsoli, równocześnie zapewniając użytkownikom końcowym skuteczne środowisko.

Pomoc technicznaUsługa ProSupport pozwala rozwiązywać problemy sprzętowe choćby jedenastokrotnie szybciej w przypadku konkurencyjnych ofert. Usługa ProSupport dla komputerów PC zagwarantuje całodobowy dostęp do inżynierów ProSupport w regionie, którzy kontaktują się z działem IT w razie wystąpienia problemów krytycznych5, dzięki czemu możesz skoncentrować się na tym, co przed Tobą, a nie na tym, co się wydarzyło.

Usługa ProSupport Plus pomaga działom IT w utrzymaniu aktualności i praktycznie eliminuje nieplanowane przestoje spowodowane problemami sprzętowymi. Użytkownik korzysta ze wszystkich możliwości usługi ProSupport i uzyskuje alerty generowane przez nienaturalną inteligencję w celu uniemożliwiania awariom i przeprowadzania napraw w przypadku awarii.Model: 5510Pozostałe informacje o procesorze: Intel Core i5-10210UPozostałe informacje o pamięci RAM: Dźwięk: Dwa głośniki stereo 2WDodatkowe oprogramowanie: Microsoft Office 2019 McAfee Small Business Security Akcesoria w zestawie: dane o gwarancji: Pozostałe dane:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.