Menu

Hiro 857 H14

Cechy produktu

  • Producent Hiro 
  • Kod Producenta 857 H14 

Opis

mobilny gaming w każdym miejscu Zwyciężaj w ulubionych grach komputerowych, niezależnie od tego gdzie jesteś! Przygotuj się na pełnię wrażeń zupełnie jak z gamingowych komputerów stacjonarnych. Zupełnie nowe podejście do skuteczności notebooka dla graczy, owocuje sprzętem wyposażonym w najnowsze procesory przenośne Intel, lecz także pełnoprawne procesory desktopowe!

Całości dopełniają bardzo solidne karty graficzne Nvidii, a w modelach laptopów HIRO, znajdziesz takie wersje jak GTX 1050, 1060, 1080 a choćby RTX 2060 i 2070! Procesory do profesjonalnej pracy i grania wyjątkowo bogata paleta procesorów w notebookach HIRO powoduje, że każdy znajdzie adekwatny dla siebie model, dostosowany do rodzaju używania laptopa.

W notebookach do gier HIRO, odszukasz procesory przenośne Intel Core i5 i i7 siódmej generacji, ale to nie koniec! To nowy wymiar doświadczeń jeśli chodzi o wydajność mobilnego sprzętu do gier i obsługi programów graficznych.

Karty graficzne o największej mocy notebooky HIRO mają obfity zakres kart graficznych, które poradzą sobie z każdą grą! Poczynając od modelu GTX 1050 z pamięcią 4GB, przez jedną z typowo wybieranych przez graczy kart - GTX 1060 6GB, świetną do wszystkich gier komputerowych na wysokich ustawieniach graficznych, aż po podwójny układ graficzny, składający się z dwóch kart GTX 1080 8GB, połączonych w SLI!

Ale to jeszcze nie koniec w ofercie odnajdziesz modele z kartami graficznymi RTX 2060 i 2070. Ogromna szybkość działania i przesyłu informacji Dzięki istotnie prędkim modelom dysków SSD w wersji M.2, które wyszukasz w większości notebooków HIRO i we wszelkich mających dysk SSD, zarówno start systemu jak i cała obsługa komputera jest oszałamiająco niezwłoczna.

Wybierz laptop z dyskiem SSD M.2 i odkryj na nowo komfort korzystania z komputera. Dysk M.2 docenią także gracze i osoby wykorzystujące notebooka do projektów graficznych i edycji filmów. Każda gra będzie ładować się istotnie błyskawicznie a przejście do kolejnego poziomu nie zanudzi Cię długim ładowaniem.

Osoby pracujące przy obróbce zdjęć, docenią płynne działanie oprogramowania i duże skrócenie czasu pracy z tym samym efektem końcowym! Szczegółowy i dynamiczny obraz, wyśmienity dźwięk Matowe matryce zaimplementowane w laptopach HIRO, to rozwiązanie preferowane poprzez wszystkich użytkowników komputerów.

Brak refleksów świetlnych, odbić okien i wnętrza w ekranie, pozwala skupić się na grze. Wysokie rozdzielczości ekranów, od FullHD w wersjach 15,6'', aż do Ultra HD w modelach z matrycą o przekątnej 17,3'', zagwarantują wtopienie się w rozgrywkę i przeżywanie każdego pojedynku i każdego zwycięstwa sto razy bardziej!

Niezauważalnie krótkie czasy reakcji matrycy i wysokie częstotliwości odświeżania to dzisiejszy standard jeśli mówimy o wygodnym graniu a notebooky HIRO to posiadają! Ogromnym atutem są także matryce rodzaju IPS, które znane są z idealnego o...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.