Menu

Hiro 957 H29

Cechy produktu

  • Producent Hiro 
  • Kod Producenta 957 H29 
  • Przekątna ekranu 15.6 "

Opis

przenośny gaming w każdym miejscu
Zwyciężaj w ulubionych grach komputerowych, niezależnie od tego, gdzie jesteś!
Przygotuj się na pełnię wrażeń zupełnie jak z gamingowych komputerów stacjonarnych. Zupełnie nowe podejście do wydajności laptopa dla graczy, owocuje sprzętem wyposażonym w najnowsze procesory przenośne Intel, ale także pełnoprawne procesory desktopowe! Całości dopełniają stanowczo konkretne karty graficzne NVIDIA, a w modelach notebooków HIRO, odszukasz takie wersje jak GTX 1050, 1060 a nawet GTX 1080!

Ogromna szybkość działania i przesyłu danych
Dzięki bardzo szybkim modelom dysków SSD w wersji M.2, które odszukasz w większości notebooków HIRO i we wszelkich mających dysk SSD, jednocześnie start systemu jak i cała obsługa komputera jest olśniewająco bezzwłoczna. Wybierz laptop z dyskiem SSD M.2 i odkryj na nowo komfort korzystania z komputera. Dysk M.2 docenią także gracze i osoby wykorzystujące laptopa do projektów graficznych i edycji filmów. Każda gra będzie ładować się istotnie momentalnie a przejście do kolejnego poziomu nie zanudzi Cię długim ładowaniem. Osoby pracujące przy obróbce fotografii, docenią płynne działanie oprogramowania i duże skrócenie czasu pracy z tym samym efektem końcowym!

Szczegółowy i dynamiczny obraz, wspaniały dźwięk
Matowe matryce zaimplementowane w notebookach HIRO, to rozwiązanie preferowane poprzez wszystkich użytkowników komputerów. Brak refleksów świetlnych, odbić okien i wnętrza w ekranie, pozwala skupić się na grze. Wysokie rozdzielczości ekranów, od FullHD w wersjach 15,6", aż do Ultra HD w modelach z matrycą o przekątnej 17,3", zagwarantują wtopienie się w rozgrywkę i przeżywanie każdego pojedynku i każdego z,wycięstwa sto razy bardziej! Niezauważalnie niedługie czasy reakcji matrycy i wysokie częstotliwości odświeżania to dzisiejszy kanon jeśli mówimy o wygodnym graniu a notebooky HIRO to posiadają! Ogromnym atutem są także matryce typu IPS, które znane są z rewelacyjnego odwzorowania kolorów i największej przestrzeni barw, które mogą wyświetlić. Całość wrażeń dopełniają wbudowane głośniki stereo, działające pod kontrolą systemu Creative Sound Blaster™ Cinema 3. Wspomaga on głębię dźwięku i kontroluje natężenie, kierunek i czystość wywołując, iż każdy wybuch, strzał czy ryk silnika w grze wyścigowej, przyprawi Cię o ciarki!

WIFI w każdym modelu.
Wszystkie modele notebooków do gier HIRO, mają zastosowany moduł internetu bezprzewodowego. Dzięki niemu zbratasz się z dowolną siecią WIFI i zainicjujesz grę tam, gdzie zabierzesz notebooka. Wysoka przepustowość wbudowanej karty sieciowej WIFI, zapewnia płynne połączenie internetowe w grach sieciowych i brak lagów.

Podświetlana klawiatura, sprawna bateria
Dodatkowymi ale jakże ważnymi atutami są: podświetlana klawiatura w systemie RGB lub White LED oraz sekcje zasilania z efektywnymi bateriami o długim czasie pracy. Wśród przystępnych modeli laptopów HIRO, odnajdziesz klawiatury z pełnym, wielokolorowym podświetleniem RGB o dowolnym wyborze jego barwy lub trybu świecenia, lub podświetlenie białymi diodami LED. W obu przypadkach, pomaga to dokładniej trafiać w klawisze w słabo oświetlonym pomieszczeniu a także jest atrakcyjnym dodatkiem, pozwalającym wybrać odcień i sprawić,laptop będzie jedyny w swym rodzaju. Szczególnie długi czas pracy na baterii jest nad wyraz ważny w urządzeniach przenośnych. Pozwala on na swobodne korzystanie z urządzenia choćby podczas najdłuższych podróży. W modelach HIRO odszukasz akumulatory o niezwykle dużej objętości, wytrzymujące choćby do 9 godzin, zależnie od typu realizowanych zadań.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.