Menu

HP 1XN31EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 1XN31EA 
  • Przekątna ekranu 15.6 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 2 GB

Opis

Połącz się ze światem dzięki niedrogiemu komputerowi przenośnemu HP 250. Realizuj zadania biznesowe, korzystając z technologii Intel®, potrzebnych narzędzi do współpracy i systemu Windows 10 Pro zainstalowanego na komputerze HP 250. Wytrzymała obudowa pomaga chronić komputer mobilny w trakcie powszednich wyzwań. Możesz posiadać pewność, że HP 250 pomoże utrzymać wysokie tempo pracy. Trwała obudowa broni laptop, by wyglądał tak profesjonalnie, jak jego użytkownik. Pewna realizacja projektów dzięki systemowi Windows 10 Pro i mocy najnowszych procesorów Intel® Core™ i5/i7 7. Generacji, a także opcjonalnej pamięci DDR4. HP, światowy lider w dziedzinie technice komputerowej, pokazuje w pełni poręczny komputer mobilny zapewniający łączność ze wszystkimi urządzeniami peryferyjnymi, zaprojektowany specjalnie z myślą o potrzebach biznesowych, wyposażony w porty RJ-45 i VGA. Zadbaj o przyszłość Twojej firmy. Komputery HP w pełni wykorzystują możliwości systemu Windows 10 Pro, chroniąc użytkowników przed zagrożeniami i maksymalizując łatwość zarządzania i produktywność na zapotrzebowania producenta. Rozmowa twarzą w twarz jest czasami niezastąpiona. Dzięki opcjonalnej kamerze internetowej HP z obrazem HD o szerokim zakresie dynamiki (WDR) możesz za każdym razem radować się najlepszą jakością obrazu, choćby przy słabym oświetleniu. Szybkie podłączanie do urządzeń peryferyjnych w biurze albo w domu dzięki portom starszego typu, takim jak RJ-45 i VGA. Szybkie i wygodne gniazdo kart SD błyskawiczne tworzenie kopii zapasowych i przenoszenie danych pomiędzy komputerem HP 250 i innymi nośnikami. Oprogramowanie układowe Trusted Platform Module (TPM) oferuje funkcję obsługi szyfrowania sprzętowego, pomagając zabezpieczyć informacje, wiadomości e-mail i tożsamość użytkowników. Szybkie połączenia Gigabit LAN i WLAN 802.11ac/Bluetooth® 4.2 Combo. Uzyskaj szybkość i objętość, jakich Ci potrzeba, bez konieczności korzystania z zewnętrznych pamięci masowych. Opcje obsługi dwóch napędów szybkie uruchamianie, wychodzenie ze stanu uśpienia i działanie systemu na prędkim dysku SSD oraz pozwalają utrzymać dostęp do plików, dzięki dyskowi twardemu o dużej obszerności....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.