Menu

HP EliteBook 204H6EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 204H6EA 

Opis

Moc i wydajność w podróży
Pracuj praktycznie wszędzie na zadziwiająco smukłym i lekkim HP EliteBook x360 1030. Ten szczególnie mobilny komputer z ekranem o przekątnej 13 cali dostosowuje się do przeróżnych stylów pracy bez utraty mocy i bezpieczeństwa, dzięki temu nie trzeba się martwić o sprawność.

Ultramobilność
Ten komputer nowej generacji zagwarantuje spersonalizowane doświadczenia dopasowane do Twojego stylu pracy. Filmy wyglądają realistycznie na wyświetlaczu smukłego, wyjątkowo lekkiego i uniwersalnego HP EliteBook x360 1030.

Pracuj tam, gdzie przyjdzie natchnienie.
Zachowaj połączenie z siecią dzięki karcie WiFi 6, długiemu czasowi pracy akumulatora i mocnemu procesorowi Intel Core 10. Generacji.

Praca bez żadnego stresu
Funkcje zabezpieczające HP współpracują ze sobą, aby stworzyć za każdym razem działającą, za każdym razem aktywną i wytrzymałą obronę. Od systemu BIOS po oglądarkę, powyżej i poniżej systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają chronić komputer przed zagrożeniami.

Niech nic Cię nie zatrzyma
Zyskaj możliwość pracy poprzez cały dzień dzięki systemowi Windows 10 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom oraz funkcjom współpracy i łączności HP.

Szybka i wydajna łączność bezprzewodowa LAN
Uzyskaj szybką łączność Wi-Fi dzięki Wi-Fi 6 (802.11ax).

Bezpiecznie przeglądaj strony internetowe
Chroń swój komputer przed witrynami internetowymi, załącznikami tylko do odczytu w formatach pakietu Microsoft Office i PDF ze złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i wirusami przy pomocy wspomaganych sprzętowo zabezpieczeń aplikacji HP Sure

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.