Menu

HP EliteBook 204m2ea

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 204m2ea 

Opis

Pewna praca przez cały dzień
Łatwe realizowanie wielu zadań w wielu miejscach, dzięki stylowemu, wydajnemu i wysoce bezpiecznemu komputerowi HP EliteBook 835. Ten smukły i lekki laptop powstał z myślą o osobach w ciągłym ruchu, pomagając im bezusterkowo nawiązywać łączność i utrzymać skuteczność w niemal każdym miejscu.

Zaprojektowany pod kątem wysokiego komfortu
Komputer HP EliteBook 835 o przekątnej 13,3 uwydatnia się stosunkiem ekranu do obudowy na poziomie 84% i ultracienką i lekką obudową, która upraszcza zabieranie go na kolejne spotkanie. Jego uzupełniające mocne strony to nowa klawiatura i płytka dotykowa, które zezwalają na cichą i komfortową pracę.

Łatwe połączenia
Sposób, w jaki pracujemy, błyskawicznie się zmienia. Ciesz się ulepszoną łącznością i produktywnością dzięki wysokiej klasy procesorowi AMD Ryzen PRO, karcie graficznej Radeon VEGA, karcie Wi-Fi 6, a także akumulatorowi o obszernej żywotności

Praca bez żadnego stresu
Funkcje zabezpieczające HP współpracują ze sobą, by stworzyć za każdym razem działającą, zawsze aktywną i niepodatną obronę. Od systemu BIOS po przeglądarkę, powyżej i poniżej systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają chronić komputer przed zagrożeniami.

Niech nic Cię nie zatrzyma
Zyskaj możliwość pracy poprzez cały dzień dzięki systemowi Windows 10 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom oraz funkcjom współpracy i łączności HP.

Wspieraj sukces swojej producenta
Pracuj z sprawnym, wysoce bezpiecznym i niezawodnym procesorem AMD Ryzen PRO z kartą graficzną Radeon VEGA, a także systemem AMD Memory Guard, który pomaga chronić przed atakami rodzaju cold boot dzięki szyfrowaniu i deszyfrowaniu pamięci systemu w czasie rzeczywistym.

HP Sure Sense
Złośliwe oprogramowanie stale ewoluuje i tradycyjne programy antywirusowe nie za każdym razem są w stanie rozpoznać świeże ataki. Chroń swój komputer przed nowymi zagrożeniami dzięki rozwiązaniu HP Sure Sense, które wykorzystuje głębokie uczenie do zapewniania wyjątkowej ochrony przed progresywnym złośliwym oprogramowaniem.

Szybka i skuteczna łączność bezprzewodowa LAN
Mobilność komputera i niezawodność prędkiego połączenia decyduje o tym, gdzie można pracować. Uzyskaj prędkie i bezusterkowe połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych dzięki technice Wi-Fi 6 o gigabitowej szybkości.

automatyczne przywracanie po atakach na oprogramowanie sprzętowe
Ataki na oprogramowanie układowe mogą kompletnie zrujnować Twój komputer. Zapewnij sobie ochronę dzięki samonaprawiającemu się systemowi BIOS, w jaki zaopatrzono rozwiązania HP HP Sure Start Gen6 samoczynnie przywraca system BIOS po atakach złośliwego oprogramowania, programów typu rootkit lub włamaniu.

Keep your PCs security protections in place.
Powstrzymuj nieautoryzowane zmiany w ustawieniach bezpieczeństwa i pomóż ograniczyć rozprzestrzenianie się złośliwego oprogramowania dzięki rozwiązaniu HP Sure Run Gen3, które identyfikuje, izoluje i zgłasza przypadki ingerencji w zabezpieczenia systemowe

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.