Menu

HP EliteBook 204N6EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 204N6EA 

Opis

Moc i efektywność w podróży
Pracuj praktycznie wszędzie na zadziwiająco smukłym i lekkim HP EliteBook x360 1030. Ten niezwykle mobilny komputer z ekranem o przekątnej 13 cali dopasowuje się do przeróżnych stylów pracy bez utraty mocy i bezpieczeństwa, dzięki temu nie trzeba się martwić o sprawność.

Ultramobilność
Ten komputer nowej generacji zapewnia spersonalizowane doświadczenia dostosowane do Twojego stylu pracy. Filmy wyglądają realistycznie na wyświetlaczu smukłego, wyjątkowo lekkiego i uniwersalnego HP EliteBook x360 1030.

Pracuj tam, gdzie przyjdzie natchnienie.
Zachowaj połączenie z siecią dzięki karcie WiFi 6, długiemu czasowi pracy akumulatora oraz solidnemu procesorowi Intel Core 10. Generacji.

Praca bez żadnego stresu
Funkcje zabezpieczające HP współpracują ze sobą, żeby stworzyć zawsze działającą, zawsze aktywną i oporną obronę. Od systemu BIOS po przeglądarkę, powyżej i poniżej systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają chronić komputer przed zagrożeniami.

Niech nic Cię nie zatrzyma
Zyskaj możliwość pracy przez cały dzień dzięki systemowi Windows 10 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom i funkcjom współpracy i łączności HP

HP Sure Sense
Złośliwe oprogramowanie stale ewoluuje i klasyczne programy antywirusowe nie zawsze są w stanie rozpoznać świeże ataki. Chroń swój komputer przed nowymi zagrożeniami dzięki rozwiązaniu HP Sure Sense, które wykorzystuje głębokie uczenie do zapewniania nieszablonowej ochrony przed progresywnym złośliwym oprogramowaniem.

Wyjdź z cienia
Niezależnie od tego, czy pracujesz, czy też relaksujesz się w otoczeniu o wielkim natężeniu światła, możesz odczytać wszystko na swym ekranie w niemal każdym świetle, dzięki antyreeksyjnemu ekranowi dotykowemu HP.

Szybka i produktywna łączność bezprzewodowa LAN
Uzyskaj szybką łączność Wi-Fi dzięki Wi-Fi 6 (802.11ax).

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.