Menu

HP Pavilion 20D49EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 20D49EA 

Opis

Wyraź siebie jak nigdy dotąd za pomocą tego wyjątkowo cienkiego i stylowego centrum zarządzania, wykonanego z myślą o wyzwaniach choćby najdłuższego dnia. Każdy detal – od podnoszonej klawiatury po wąską ramkę – został zaprojektowany, aby zapewnić wygodę stosowania w atrakcyjnym stylu. Wszystkie Twoje działania stają się prostsze i szybsze aniżeli kiedykolwiek wcześniej dzięki produktywnemu procesorowi Intel Core i3 dziesiątej generacji i ultraszybkiemu dyskowi SSD, które oferują genialne możliwości obliczeniowe i natychmiastowy start systemu. W dodatku HP Pavilion - 14-ce3018nw ekran FHD (1920 × 1080) IPS o przekątnej 14 cali (35,6 cm), z mikrokrawędziami i warstwą antyrefleksyjną o jasności 250 nitów i pokryciu przestrzeni odcieni na poziomie 45% NTSC a dwa głośniki z technologia HP Audio Boost i tuning wykonany przez Bang & Olufsen gwarantują bogaty i realistyczny dźwięk....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.