Menu

HP 250C2EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 250C2EA 

Opis

Komputer mobilny HP ProBook 630 G8 (250C2EA)

Współczesna kompozycja dla każdego przedsiębiorstwa
progresywna konstrukcja komputera HP ProBook 630 wprowadza stylowe wzornictwo do każdego przedsiębiorstwa, gwarantując równocześnie wysoką wydajność, wytrzymałość, bezpieczeństwo, a także możliwości zarządzania przypasowane do przeróżnych użytkowników i ich budżetu.

Zabierz komputer prosto tam, dokąd zaprowadzi Cię dzień
Dzięki trwałej konstrukcji, komputer ten jest doskonale przygotowany do częstych podróży. Smukły, a zarazem wytrzymały HP ProBook 630 cechuje się aluminiową obudową, 80-procentowym współczynnikiem proporcji ekranu do , a także oporną na zalania klawiaturą.

Praca bez żadnego stresu
Funkcje zabezpieczające HP współpracują ze sobą, żeby stworzyć za każdym razem działającą, za każdym razem aktywną i odporną obronę. Od systemu BIOS po przeglądarkę, powyżej i poniżej systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają chronić komputer przed zagrożeniami.

potężna moc obliczeniowa i graficzna
wyposażony w najnowszy procesor Intel, globalnie dostępny i przystępny w serwisowaniu komputer zagwarantuje potężną efektywność dzięki solidnej karcie graficznej, prędkiej pamięci i żywotnemu akumulatorowi.


dopełniające oprogramowanie
HP Connection Optimizer; HP Image Assistant; Obsługa standardu HP Hotkey; Oprogramowanie HP Noise Cancellation; HP Support Assistant; HP Power Manager; HP WorkWell; myHP; Ustawienia prywatności HP; HSA Fusion do zastosowań komercyjnych; HSA Telemetry do zastosowań komercyjnych; Konfigurator Touchpoint do zastosowań komercyjnych; HP Notifications.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.