Menu

HP 2A9A1EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 2A9A1EA 
  • Przekątna ekranu 15.6 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 2 GB

Opis

produktywność poprzez cały dzień Bądź na bieżąco z tym, co dla Ciebie naprawdę ważne, dzięki akumulatorowi o długiej żywotności i cienkiemu ekranowi z wąskimi obramowaniami. Notebook HP 15,6″ gwarantuje wydajną pracę oraz rozrywkę niezależnie od miejsca i cechuje się niezawodnym działaniem, a także obszernym ekranem, dzięki czemu możesz przesyłać strumieniowo, surfować i prędko wykonywać zadania.Windows 10 Pewna praca w znajomym środowisku systemu Windows – z wieloma udoskonaleniami.Procesory mobilne AMD Ryzen™ 2.

generacji Zyskaj wyższą sprawność dzięki procesorom mobilnym AMD Ryzen™ 2. Generacji. Szybsze działanie i pokaźniejsza produktywność pozwolą Ci bezproblemowo realizować niemało zadań naraz i radować się oszałamiającą grafiką.Karta graficzna AMD Radeon™ RX Vega Najnowsza architektura AMD Radeon™ RX Vega GCN 5.

generacji to gwarancja gry na wyższym poziomie. Płynna rozgrywka VR i najnowsze gry klasy AAA w jakości HD, a także obsługa technologii Vulkan i DirectX® 12 oraz wysokoprzepustowa pamięć 2. Generacji.wyświetlacz Full HD Usiądź komfortowo i ciesz się przezroczyście czystym obrazem dzięki idealnej jakości żywym kolorom i 2 mln pikseli.

Rozdzielczość 1920 × 1080 przenosi treści cyfrowe do nowego rozmiaru.Panel antyrefleksyjny Ciesz się słońcem i ulubionymi treściami dzięki panelowi antyodblaskowemu. Antyodblaskowy ekran o niskim połysku pozwala korzystać z komputera na zewnątrz.Akumulator, który Cię wyzwoli Pracuj poprzez cały dzień i nie martw się ładowaniem.

Dzięki akumulatorowizapewniającemu choćby 10 godzin zasilania możesz pracować dłużej, zobaczyć więcej i cały czas radować się pełną swobodą.Pamięć masowa SSD PCIe bezzwłoczny rozruch w kilka sekund dzięki nawet 512 GB pamięci masowej SSD PCIe.Wi-Fi 5 (1x1) & Bluetooth® 4.2 (802.11a/b/g/n/ac) Stała łączność z akcesoriami Wi-Fi i Bluetooth® dzięki technice łącznościbezprzewodowej.Obsługa MU-MIMO Jeśli masz w domu kilka urządzeń MU-MIMO, obsługa MU-MIMO współpracuje z routerem MU-MIMO, maksymalizując ruch sieciowy w celu płynnego korzystania zsieci.Pamięć dwukanałowa technologia dwukanałowa umożliwia równoczesne działanie dwóch kanałów, co podwaja szybkość komunikacji pomiędzy sterownikiem pamięci a pamięcią RAM i tym samym rozszerza skuteczność systemu.Port SuperSpeed USB Type-A o przepustowości 5 Gb/s Podłącz zewnętrzną pamięć masową przez port SuperSpeed USB-Type-A o szybkości przesyłania danych na poziomie 5 Gb/s.Czytnik kart SD i Micro SD wystarczy włożyć kartę SD lub Micro SD i rozszerzyć objętość pamięci masowej urządzenia, co pozwala zapisywać więcej filmów, fotografii i plików muzycznych z łatwością uzyskać dostęp do wszelkich treści, które zostały zapisane na karcie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.