Menu

HP 2E9F5EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 2E9F5EA 

Opis

Komputer mobilny HP ProBook 635 Aero G7
wyjątkowo lekki laptop HP ProBook 635 Aero może towarzyszyć Ci wszędzie, bez obciążania. Dzięki gustownej konstrukcji, konkretnym zabezpieczeniom biznesowym i łączności ten rewelacyjny laptop dla firm gwarantuje użytkownikom skuteczność w domu albo biurze.

Zabierz go wszędzie
Ultralekki, z akumulatorem o długim czasie pracy, nietrudny do przenoszenia notebook dla firm HP ProBook 635 Aero pomaga utrzymać łączność i wydajność użytkowników w biurze albo w trakcie pracy z domu.

atrakcyjnie zaprojektowany notebook dla firm
Wykorzystujący odzyskane aluminium i magnez, HP ProBook 635 Aero o w pełni metalowej konstrukcji jest ultralekkim, wytrzymałym komputerem z aerodynamicznymi krawędziami, cichą klawiaturą i opcjami zabezpieczeń i ochrony prywatności dostosowanymi do potrzeb każdego użytkownika.

prędkie i sprawne działanie
HP ProBook 635 Aero jest wyekwipowany w najnowszy procesor AMD Ryzen i tryb Modern Standby, który pozwala powrócić do pracy w kilka sekund. Bezprzewodowe przesyłanie dokumentów, fotografii i innych materiałów z telefonu dzięki rozwiązaniu HP QuickDrop.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.