Menu

HP 2PJ72EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 2PJ72EA 
  • Przekątna ekranu 17.3 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 2 GB

Opis

Przesuń granice rozgrywki dzięki najpotężniejszemu notebookowi OMEN, jaki dotychczas powstał. Zaprojektowany z myślą o możliwości przetaktowania laptop OMEN X powoduje, iż to Ty wyznaczasz granice swych możliwości.

Pokonaj przeciwników dzięki grafice o wydajności na poziomie kart do komputerów stacjonarnych, mechanicznej klawiaturze oraz możliwości nieskomplikowanej modernizacji. Z taką mocą Twój zespół jest skazany na sukces.

Podkręcona wydajność. Nieograniczona moc. Obejmuje odblokowany procesor Intel® Core™ (seria HK) i fabrycznie przetaktowaną kartę graficzną NVIDIA GeForce® GTX® 1070. Mimo swojej dużej mocy urządzenie nie przegrzewa się dzięki nowoczesnym funkcjom termicznym, co zezwala na grę choćby w najbardziej wymagające gry bez ograniczania efektywności.

Mechaniczna precyzja. Maksymalna głębia. Kontroluj wyniki każdej rozgrywki przy pomocy mechanicznej klawiatury z podświetleniem LED w systemie RGB, głębokością wciśnięcia klawiszy wynoszącą 2,5 mm, rozpoznawaniem wielu klawiszy oraz możliwością konfiguracji map klawiszy.

Zadbaj o swoją konkurencyjność, korzystając z widocznego ekranu pracującego w trybie 1080p z prędkością odświeżania na poziomie 120 Hz i technologią NVIDIA G-SYNC™ proste aktualizacje. Zauważalne ulepszenia.

Pojedynczy klarowny panel umożliwiający dostęp do wewnętrznych części sprawia, iż modernizacja urządzenia jest wyjątkowo prosta i pozwala sprawdzić, co laptop ma w środku. Stwórz swoją genialną stację bojową za pomocą 2 złącz USB 3.1 Type-C™ z dokumentem Thunderbolt, 3 złącz USB 3.0 Type A oraz złącza HDMI....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.