Menu

HP 3C218EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 3C218EA 
  • Przekątna ekranu 15.6 "

Opis

Komputer mobilny HP 255 G7Przystępna cena. Gotowy do pracy w firmie. Połącz się przy pomocy komputera przenośnego HP 255 z najnowszą technologią i wytrzymałą obudową, która pomaga bronić urządzenie. Realizuj zadania biznesowe z procesorem AMD Ryzen i podstawowymi narzędziami do współpracy. Opracowany dla firmRealizuj wydajnie projekty dzięki najnowszym technologiom, takim jak solidny procesor AMD Ryzen i opcjonalna pamięć DDR4. Wytrzymała, przenośna kompozycjaDzięki komputerowi HP 255 o smukłej, lekkiej konstrukcji zachowasz swój przenośny styl pracy. Wytrzymała obudowa chroni komputer przenośny, by wyglądał jednakowo profesjonalnie jak jego użytkownik. Liczne opcje łączności Zadbaj o przyszłość Twojej firmy. Komputery HP w pełni wykorzystują możliwości systemu Windows 10 Pro, chroniąc użytkowników przed zagrożeniami i maksymalizując łatwość zarządzania i efektywność na zapotrzebowania firmy. Rozmowa twarzą w twarz jest czasami niezastąpiona. Dzięki opcjonalnej kamerze internetowej HP z obrazem HD o szerokim zakresie dynamiki (WDR) możesz zawsze radować się najlepszą jakością obrazu, równocześnie przy silnym, jak i słabym oświetleniu. Uruchamiaj urządzenie i aplikacje szybciej dzięki prędkiemu dyskowi półprzewodnikowemu lub wybierz dysk twardy o znacznej objętości,radować się rozbudowaną pamięcią masową na multimedia cyfrowe. Oprogramowanie HP Noise Cancellation pomoże wyeliminować zakłócenia z otoczenia, w tym dźwięki klawiatury. Szybko podłączaj się do sieci przewodowej i sprzętów peryferyjnych w biurze albo w domu dzięki portom RJ-45 i HDMI. Szybkie i wygodne gniazdo kart SD przystępne tworzenie kopii zapasowych i przenoszenie informacji pomiędzy komputerem HP 255 i innymi urządzeniami. Oprogramowanie układowe Trusted Platform Module (TPM) proponuje funkcję obsługi szyfrowania sprzętowego, pomagając zabezpieczyć informacje, wiadomości e-mail i tożsamość użytkowników.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.