Menu

HP 4TW17EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 4TW17EA 
  • Przekątna ekranu 15.6 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 2 GB

Opis

GRAJ WSZĘDZIE laptop OMEN to poważna sugestia dla przenośnych graczy. Jego konkretne podzespoły i bezkompromisowa kompozycja powodują, że można zmierzyć się z najistotniej wymagającą grą w praktycznie każdym miejscu. Modyfikuj sprzęt. Wczuj się w rozgrywkę. Rozszerz poziom. Pokaż swoją moc za sprawą niedoścignionej, wyrazistej konstrukcji. Równocześnie zadziorny wygląd notebooka OMEN, jak i jego podzespoły robią wrażenie i budzą respekt. Wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości Weź na cel najistotniej nieuchwytnego przeciwnika na mapie. Wybierz wyświetlacz o rozdzielczości 4K lub 1080p z szybkością odświeżania 120 Hz albo 1080p z szybkością odświeżania 60 Hz — nie umknie Ci żaden detal. System dźwięku Bang & Olufsen Poczuj wyraźnie każde uderzenie serca — przejdź do innego wymiaru za sprawą technice HP Audio Boost i systemu dźwięku Bang & Olufsen. Jeden panel - przystępny dostęp Unowocześnij sprzęt i wejdź na nowy poziom gry dzięki nietrudnemu dostępowi do dysków, a także pamięci RAM. Śmiało, podkręć ustawienia Procesory Intel® Core™ rozszerz w niewyobrażalny sposób moc swego arsenału dzięki najnowszym procesorom Intel® Core™ i podkręć ustawienia,radować się szybkością i doskonałą jakością gry. Opcjonalny dysk SSD ze złączem PCIe albo konfiguracja Dual Storage Opcjonalny dysk SSD ze złączem PCIe to gwarancja niesamowitych szybkości przesyłania informacji przy jednoczesnej optymalizacji pamięci. Konfiguracja Dual Storage łącząca dwie technologie przechowywania zezwala na natomiast szybszy rozruch i ładowanie gier, a także wydajniejszą obsługę pamięci masowej. Do 32 GB pamięci DDR4 Do 32 GB szybkiej pamięci RAM DDR4 o sporej przepustowości sprawia, iż przyśpiesza jednocześnie gra, jak i jednoczesne realizowanie wielu zadań. Klawiatura Dragon z czerwonym podświetleniem Trzymaj konkurencję w ryzach dzięki klawiaturze opracowanej z myślą o profesjonalnej grze — klawiatura Dragon z czerwonym podświetleniem, a także specjalnie podświetlonymi klawiszami WASD gwarantuje absolutną precyzję każdego naciśnięcia klawisza. Rozpoznawanie 26 klawiszy równocześnie i uniemożliwianie blokowaniu klawiszy równocześnie biegnij, przeładowuj i atakuj, unikając zagrożenia. Rozpoznawanie do 26 klawiszy i funkcja zapobiegania blokowaniu klawiszy stanowią gwarancję, iż każde naciśnięcie klawisza zostanie wykryte — nawet w trakcie jednoczesnego realizowania wielu poleceń. Niezależne klawisze makr Samodzielnie przypasuj kombinacje ataków. Niezależne klawisze makr w laptopie OMEN 17 pozwalają w kilka sekund uruchomić skróty, które zapewnią Ci miażdżącą przewagę strategiczną. Osobiste ustawienia Wybierz szczegółowe ustawienia i przystosuj konfigurację komputera, korzystając z modułu Command Center dostępnego w notebookie OMEN. Załączone oprogramowanie pozwala zwiększyć efektywność sprzętu,dzięki czemu zapewnić znakomitą wydajność ataku i najkorzystniejsze pozycje w rankingach. Network Booster Oprogra...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.