Menu

HP Pavilion 4TX65EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 4TX65EA 
  • Przekątna ekranu 15.6 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 2 GB

Opis

Wyraź siebie jak nigdy dotąd przy pomocy tego stylowego centrum zarządzania tworzonego z myślą o Tobie. Na tyle cienki,zabrać go ze sobą wszędzie, i wystarczająco efektywny, by sprostać wyzwaniom każdego dnia.

Osiągnij więcej Wszystkie Twoje działania stają się prostsze i szybsze aniżeli kiedykolwiek wcześniej, dzięki wykorzystaniu najnowszego procesora i innowacyjnej karty graficznej. Możesz oglądać filmy, edytować fotografie i łączyć się z rodziną i przyjaciółmi, zapewniając sobie przy tym niezbędną moc.

Cienki. Posiada się wszędzie. Gładkie metalowe wykończenie nadaje temu laptopowi nowoczesny i wytworny wygląd, a każdy szczegół – od podnoszonej klawiatury po wąską ramkę – pozostał zaprojektowany, aby zapewnić wygodę użytkowania w efektownym stylu.

mocny dźwięk o idealnej jakości Dzięki dwóm głośnikom HP, technice HP Audio Boost i tuningowi wytworzonemu poprzez fachowców z B&O PLAY możesz się radować bogatym, naturalnym brzmieniem. Niech dźwięk Cię poruszy.

Procesor Intel® Core™ 8. Generacji rozszerzona sprawność, płynność reakcji i krótkie czasy ładowania zapewniają niesamowitą jakość pracy przy komputerze. Dzięki obsłudze rozdzielczości aż do imponujących 4K możesz wyświetlać strumieniowo treści o najwyższej jakości, a nawet kreować własne., Opcje DDR4 RAM Działają produktywniej i bardziej bezusterkowo z większymi szybkościami – DDR4 to przyszłość pamięci RAM.

Dzięki obszerniejszej przepustowości wszystko – od pracy wielozadaniowej po granie – odbywa się efektywniej. Ekran z nad wyraz wąską ramką Dzięki umieszczeniu większego ekranu w mniejszej ramce ta niezwykle cienka, ledwie widoczna osłona rewolucjonizuje wygląd monitora – jest atrakcyjny i ergonomiczny.

mocny dźwięk znakomitej jakości Podwójne głośniki HP i system dźwięku dobrany we współpracy ze specjalistami z marki B&O PLAY znakomity, realistyczny dźwięk. Pozwól, by dźwięk Cię poruszył.

Czytnik kart SD i Micro SD starczy włożyć kartę SD albo Micro SD i zwiększyć objętość pamięci masowej urządzenia, co pozwala zapisywać więcej filmów, zdjęć i plików muzycznych prosto uzyskać dostęp do wszelkich treści, które pozostały zapisane na karcie....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.