Menu

HP 4TY04EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 4TY04EA 
  • Przekątna ekranu 17.3 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 2 GB

Opis

GRAJ WSZĘDZIE laptop OMEN to poważna sugestia dla mobilnych graczy. Jego solidne podzespoły i bezkompromisowa konstrukcja powodują, że można zmierzyć się z najszczególniej wymagającą grą w praktycznie każdym miejscu. Modyfikuj sprzęt. Wczuj się w rozgrywkę. Rozszerz poziom. Pokaż swoją moc za sprawą bezkonkurencyjnej, wyrazistej konstrukcji. Zarówno zadziorny wygląd laptopa OMEN, jak i jego podzespoły robią wrażenie i budzą respekt. Wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości Weź na cel najszczególniej nieuchwytnego przeciwnika na mapie. Wybierz ekran o rozdzielczości 4K albo 1080p z szybkością odświeżania 120 Hz lub 1080p z prędkością odświeżania 60 Hz — nie umknie Ci żaden detal. System dźwięku Bang & Olufsen Poczuj widocznie każde uderzenie serca — przejdź do innego rozmiaru za sprawą technologii HP Audio Boost i systemu dźwięku Bang & Olufsen. Jeden panel - nietrudny dostęp Unowocześnij sprzęt i wejdź na nowy poziom gry dzięki nieskomplikowanemu dostępowi do dysków i pamięci RAM. Śmiało, podkręć ustawienia Procesory Intel® Core™ powiększ w niewyobrażalny sposób moc swego arsenału dzięki najnowszym procesorom Intel® Core™ i podkręć ustawienia,cieszyć się szybkością i rewelacyjną jakością gry. Opcjonalny dysk SSD ze złączem PCIe lub konfiguracja Dual Storage Opcjonalny dysk SSD ze złączem PCIe to gwarancja niesamowitych szybkości przesyłania danych przy jednoczesnej optymalizacji pamięci. Konfiguracja Dual Storage łącząca dwie technologie przechowywania pozwala na natomiast szybszy rozruch i ładowanie gier i wydajniejszą obsługę pamięci masowej. Do 32 GB pamięci DDR4 Do 32 GB szybkiej pamięci RAM DDR4 o znacznej przepustowości sprawia, iż przyśpiesza jednocześnie gra, jak i jednoczesne wykonywanie wielu zadań. Klawiatura Dragon z czerwonym podświetleniem Trzymaj konkurencję w ryzach dzięki klawiaturze opracowanej z myślą o profesjonalnej grze — klawiatura Dragon z czerwonym podświetleniem i specjalnie podświetlonymi klawiszami WASD zapewnia absolutną precyzję każdego naciśnięcia klawisza. Rozpoznawanie 26 klawiszy równocześnie i uniemożliwianie blokowaniu klawiszy równocześnie biegnij, przeładowuj i atakuj, unikając zagrożenia. Rozpoznawanie do 26 klawiszy oraz funkcja uniemożliwiania blokowaniu klawiszy stanowią gwarancję, iż każde naciśnięcie klawisza zostanie wykryte — choćby w trakcie jednoczesnego realizowania wielu poleceń. Niezależne klawisze makr Samodzielnie przypasuj kompozycje ataków. Niezależne klawisze makr w laptopie OMEN 17 pozwalają w kilka sekund uruchomić skróty, które zapewnią Ci miażdżącą przewagę strategiczną. Osobiste ustawienia Wybierz szczegółowe ustawienia i przypasuj konfigurację komputera, korzystając z modułu Command Center przystępnego w notebookie OMEN. Dołączone oprogramowanie pozwala powiększyć skuteczność sprzętu,dzięki temu zapewnić wyśmienitą skuteczność ataku i najkorzystniejsze pozycje w rankingach. Network Booster Oprogra...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.