Menu

HP 4TY85EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 4TY85EA 
  • Przekątna ekranu 15.6 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 2 GB

Opis

Wysoka sprawność i długi czas pracy Zaprojektowany z myślą o długotrwałej produktywności, stylowy komputer przenośny HP z ekranem o przekątnej 39,6 cm (15,6′′) został zaopatrzony w akumulator o długim czasie pracy, który zapewni łączność, rozrywkę i skuteczność przez cały dzień.

Zrealizuj szybko swoje zadania albo usiądź komfortowo i oddaj się rozrywce dzięki najnowszym procesorom i bogatymu w detale ekranowi FHD. Prędki i bezawaryjny Oto notebook, który pozwala surfować po sieci, strumieniować multimedia i sporo więcej dzięki procesorowi AMD, a także zintegrowanej karcie graficznej.

Kompleksowe testy jakości potwierdzają niezwykle długi czas eksploatacji. Działają skuteczniej i bardziej niezawodnie z większymi szybkościami – DDR4 to przyszłość pamięci RAM. Dzięki większej przepustowości wszystko – od pracy wielozadaniowej po granie – odbywa się wydajniej.

wspaniała grafika pomaga użytkownikowi we wszystkim. W trakcie oglądania filmów i zwykłego surfowania w internecie karta graficzna AMD Radeon odwzorowuje na ekranie wszystkie części graficzne z płynną, realistyczną jakością.

wysmakowany. Stylowy. Mobilny. Wykwintna i stylowa konstrukcja pozwala zabrać ten olśniewający komputer przenośny w dowolne miejsce. Błyskotliwa szczotkowana klawiatura i przypasowany kolorystycznie zawias sprawiają, iż inteligentnie zaprojektowany komputer mobilny HP z ekranem o przekątnej 39,6cm (15,6′′) wygląda dobrze, jak się spisuje Usiądź wygodnie i ciesz się przezroczyście czystym obrazem dzięki doskonałej jakości żywym kolorom i 2 mln pikseli.

Rozdzielczość 1920 × 1080 przenosi treści cyfrowe do nowego wymiaru. Przez rygorystyczne testy i ciągłe polepszanie HP dostosowuje konfigurację dwóch głośników w każdym komputerze przenośnym, co gwarantuje unikatową jakość stereo.

Zabierz go wszędzie. Przy pomocy najpopularniejszego na świecie połączenia USB można łatwo podłączyć każde urządzenie USB i dokonywać transmisji danych dziesięć razy szybciej za pomocą USB 2.0. Wystarczy włożyć kartę SD i rozszerzyć pojemność pamięci masowej urządzenia, co pozwala zapisywać więcej filmów, zdjęć i plików muzycznych łatwo uzyskać dostęp do wszystkich treści, które zostały zapisane na karcie.

Nie musisz się martwić o swój rosnący zbiór cyfrowych filmów, utworów i fotografii. Dzięki opcjom pamięci masowych o sporej obszerności możesz zapisywać wszystko i nadal mieć dużo wolnego miejsca. Postaw na pewną łączność i rozrywkę Nie przejmuj się więcej błędami sieci i wolnym połączeniem.

Stała łączność zakcesoriami Wi-Fi i Bluetooth® dzięki najnowszej karcie sieciowej 802.11a/c (2×2) WLAN i modułowi Bluetooth® 4.2. Trwała bateria z funkcją HP Fast Charge, a także wyświetlacz o idealnej jakości obraz uzapewnią wielogodzinną łączność i rozrywkę.

ponadto możesz prosto przechowywać całą ulubioną muzykę, filmy i fotografie dzięki pojemnej pamięci masowej. Gdy akumulatorowi brakuje już mocy, nikt n...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.