Menu

HP Pavilion 4UG03EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 4UG03EA 
  • Przekątna ekranu 15.6 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 2 GB

Opis

Wyraź siebie jak nigdy dotąd za pomocą tego stylowego centrum zarządzania wykonanego z myślą o Tobie. Na tyle cienki,wziąć go ze sobą wszędzie, i wystarczająco wydajny, aby sprostać wyzwaniom każdego dnia. Osiągnij więcej Wszystkie Twoje działania stają się prostsze i szybsze niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki wykorzystaniu najnowszego procesora i progresywnej karty graficznej. Możesz oglądać filmy, edytować zdjęcia i konsolidować się z rodziną i przyjaciółmi, gwarantując sobie przy tym konieczną moc. Cienki. Gromadzi się wszędzie. Gładkie metalowe wykończenie nadaje temu laptopowi innowacyjny i wysmakowany wygląd, a każdy detal – od podnoszonej klawiatury po wąską ramkę – pozostał zaprojektowany, żeby zapewnić wygodę użytkowania w efektownym stylu. Potężny dźwięk o idealnej jakości Dzięki dwóm głośnikom HP, technologii HP Audio Boost i tuningowi stworzonemu przez fachowców z B&O PLAY możesz się radować bogatym, naturalnym brzmieniem. Niech dźwięk Cię poruszy. Procesor Intel® Core™ 8. Generacji rozszerzona sprawność, płynność reakcji i krótkie czasy ładowania zapewniają niesamowitą jakość pracy przy komputerze. Dzięki obsłudze rozdzielczości aż do imponujących 4K możesz wyświetlać strumieniowo treści o najwyższej jakości, a nawet kreować własne., Opcje DDR4 RAM Działają sprawniej i bardziej bezusterkowo z pokaźniejszymi prędkościami – DDR4 to przyszłość pamięci RAM. Dzięki obszerniejszej przepustowości wszystko – od pracy wielozadaniowej po granie – odbywa się efektywniej. Ekran z bardzo wąską ramką Dzięki umieszczeniu obszerniejszego ekranu w mniejszej ramce ta wyjątkowo cienka, ledwie widoczna osłona rewolucjonizuje wygląd monitora – jest przepiękny i funkcjonalny. Konkretny dźwięk świetnej jakości Podwójne głośniki HP i system dźwięku dopasowany we współpracy ze specjalistami z producenta B&O PLAY wyśmienity, realistyczny dźwięk. Pozwól, by dźwięk Cię poruszył. Czytnik kart SD i Micro SD wystarczy włożyć kartę SD albo Micro SD i powiększyć objętość pamięci masowej urządzenia, co pozwala zapisywać więcej filmów, fotografii i plików muzycznych łatwo uzyskać dostęp do wszelkich treści, które zostały zapisane na karcie....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.