Menu

HP 4WU13ES

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 4WU13ES 
  • Przekątna ekranu 15.6 "
  • Rozdzielczość 1366 x 768 px
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 2 GB

OpisLinia HP 250 z linii G6 jest najnowszą, odświeżoną wersją kultowej serii HP 250. Notebooky z tej kolekcji posiadają niezwykle dużą gamę przeróżnych konfiguracji sprzętowych, od stricte biurowych do nawet projektowania 3D. Linia zaprojektowana została z wysokiej jakości tworzywa, komponenty pokrywy są szczególnie korzystnie spasowane i wyśmienicie współgrają ze sobą designem.

Kolorystyka obudowy występuje w dwóch opcjach: czarnej albo szarej. Pula przystępnych procesorów jest ogromna i zezwala na rewelacyjne dostosowanie skuteczności do potrzeb. Waga całości sprzętu oscyluje w okolicach 1.9kg. Przystępne procesory to między innymi: Celeron 3060, Pentium 3710, i3,5005u, i3-6006u, i5-6200u, i5-7200u i i7-7500u.

W zależności od mocnej konfiguracji w przekazanej serii występują następujące dyski: HDD o objętości 500GB albo 1TB które pozwolą na przechowywanie ogromnej ilości informacji bez konieczności podłączania dysków zewnętrznych i dyski SSD o objętości 128GB lub 256GB które odczuwalnie przyśpieszą choćby najszczególniej podstawowe sprzęty o co najmniej 50%. Wykorzystanie pamięci operacyjnej DDR4 o pojemnościach 4GB albo 8GB, zezwala na luźne włączanie nawet kilku programów jednocześnie, bez żadnego spadku płynności.ekran o przekątnej 15,6 cala występuję w dwóch rozdzielczościach HD 1366x768 oraz FullHD 1920x1080. Wszystkie zastosowane matryce są matrycami matowymi, co nad wyraz konkretnie pomaga w korzystaniu ze sprzętu nawet przy szczególnie konkretnym oświetleniu sztucznym, a także słonecznym.

Wszystkie modele z tej linii posiadają system operacyjny Windows 10 w wersji Home lub Professional. Dzięki uniwersalności i ogromnej puli przystępnych konfiguracji, sprzęt ten będzie się nadawał równocześnie dla osób szukających prostego sprzętu do obsługi internetu, poczty i mało trudnych programów biurowych, jak dodatkowo dla osób szukających bezkompromisowej produktywności w wspaniałej cenie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.