Menu

HP ProBook 5PQ22EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 5PQ22EA 
  • Przekątna ekranu 14 "
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 2 GB

Opis

Najwyższa produktywność Przygotuj się na niezwykłe możliwości obsługi gier, wirtualnej rzeczywistości i rozrywki, jakie gwarantują procesory Intel® Core™ ósmej generacji — niezależnie od Twoich potrzeb obliczeniowych.

Procesory Intel® Core™ ósmej generacji przystępne strumieniowe przesyłanie zawartości oraz produktywne rejestrowanie, edycję i udostępnianie najkorzystniejszych momentów.nieporównana wcześniej skuteczność graficzna — od gier 3D po przetwarzanie obrazów 3DBez względu na to, do czego służy ci komputer — od edycji fotografii, poprzez oglądanie filmów, po walkę z czarnymi charakterami w grach 3D — dzisiaj wszystkie te zadania są realizowane efektywniej.

Dzięki technologii Intel HD Graphics komputer działa szybciej i gwarantuje bardziej płynne i interesującojsze efekty graficzne.Dysk SSDDysk SSD technika ta zastępuje dyski produkowane w typowej technice z zapisem magnetycznym.

Podstawową zaletą SSD jest brak ruchomych części. W dodatku dysk znamionuje się bezapelacyjnie krótszym czasem dostępu do informacji (kilkadziesiąt razy), cichą pracą oraz o mnóstwo większą niepodatnością na uszkodzenia mechaniczne (wywoływane np.

wstrząsami w czasie pracy lub upadkiem z wysokości). Szczególnie obfite prędkości odczytu i zapisu, wraz z niezwykle krótkim czasem dostępu rewolucyjny przyrost efektywności i funkcjonalności komputera.

Z kolei brak części mechanicznych gwarantuje wysoką niepodatność na wstrząsy co zagwarantuje produktywną pracę w urządzeniach mobilnych.Komputer mobilny HP ProBook 440 G6Oferujący zróżnicowane funkcje, lekki i smukły komputer HP ProBook 440 pozwala profesjonalistom na wydajną pracę jednocześnie w biurze, jak i w podróży.

wytwarzany z myślą o pracownikach korporacji, a także niepokaźnych i średnich firm, którzy wymagają przystępnego cenowo połączenia postępowych technologii, potrzebnych funkcji ochrony oraz narzędzi multimedialnychBezpieczeństwo, trwałość, łączność.Twoja rozwijająca się firma wymaga komputera z funkcjami klasy biznesowej.

Bezpieczny komputer HP ProBook 440 został wyekwipowany w szereg funkcji zabezpieczeń, a także wytrzymałą obudowę i opcje łączności, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb.Stylowa i trwała ultracienka kompozycjaKomputer HP ProBook 440 gwarantuje stylowy wygląd, jakość i trwałość każdej firmie.

Ultracienka obudowa z wyrafinowanym, nowym wykończeniem w kolorze naturalnego srebra gromadzi kuty, aluminiowy panel 3D klawiatury i wytrzymałą, wytłaczaną, aluminiową pokrywę górną.Windows 10 - Znajomy i jeszcze lepszy Windows 10 to należycie znany i prosty w użyciu system, który pod wieloma względami jest podobny do Windows 7 — mieści na przykład menu Start.

błyskawicznie się uruchamia i wznawia działanie, ma więcej zastosowanych zabezpieczeń zapewniających Twoje bezpieczeństwo i jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już masz.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.