Menu

HP 6LK35EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 6LK35EA 
  • Przekątna ekranu 15.6 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 2 GB

Opis

Smukły, bezawaryjny laptop z dużym ekranem Bądź na bieżąco z tym, co dla Ciebie naprawdę ważne dzięki komputerowi z akumulatorem o długim czasie pracy, ekranie z mikrokrawędziami i smukłej, przenośnej konstrukcji.

laptop HP 39,6 cm (15,6′′) z wielkim ekranem to gwarancja bezusterkowego działania oraz rozrywki i produktywnej pracy w dowolnym miejscu, dzięki temu możesz strumieniować treści, przeglądać internet i prędko pracować przez cały dzień.

niezawodne działanie każdego dnia wyposażony w procesor Intel Core 8 generacji komputer zapewnia wystarczająco dużo mocy choćby w najbardziej wymagające dni. Pokaźniejsza sprawność i więcej miejsca na dysku, dzięki pojemnej pamięci masowej.

Wysoka produktywność pozwala z łatwością sprostać wszystkim wymaganiom pracy wielozadaniowej, a także zagwarantuje nowe sposoby interakcji z komputerem i udoskonalone funkcje video 4K. Doskonała grafika pomaga użytkownikowi we wszystkim.

podczas oglądania filmów i zwykłego surfowania w internecie karta graficzna Intel UHD Graphics odwzorowuje na ekranie wszystkie elementy graficzne z płynną, realistyczną jakością. Moc obliczeniowa i sprawność.

poprzez cały dzień. Dzięki akumulatorowi o długim czasie pracy i technice prędkiego ładowania ten laptop pozwoli Ci pracować, oglądać filmy i pozostawać w kontakcie przez cały dzień. Zintegrowany skrupulatny panel dotykowy z obsługą wielodotykową upraszcza nawigację i powiększa efektywność.

przystępne są wersje z pamięcią masową PCIe o pojemności do 256 GB, choćby 17-krotnie szybszą klasyczny dysk twardy do komputera mobilnego o szybkości 5400 obr./min. Działają produktywniej i bardziej bezawaryjnie z większymi prędkościami – DDR4 to przyszłość pamięci RAM.

Dzięki obszerniejszej przepustowości wszystko – od pracy wielozadaniowej po granie – odbywa się sprawniej. Zobacz więcej. Zabierz go wszędzie. Dzięki ekranowi 6,5 mm z mikro krawędziami, smukłej i lekkiej konstrukcji i stosunkowi ekranu do obudowy wynoszącemu 81% możesz zobaczyć i zdziałać więcej – niezależnie od tego, jakie czekają Cię obowiązki.

Usiądź wygodnie i ciesz się krystalicznie czystym obrazem dzięki wyśmienitej jakości żywym kolorom i 2 mln pikseli. Rozdzielczość 1920 × 1080 przenosi treści cyfrowe do nowego wymiaru. Nie przejmuj się więcej błędami sieci i wolnym połączeniem.

Stała łączność z akcesoriami Wi-Fi i Bluetooth® dzięki najnowszej karcie sieciowej 802.11a/c (2×2) WLAN i modułowi Bluetooth® 4. Estetyczny wygląd Ten cienki i lekki komputer można łatwo przenosić pomiędzy pomieszczeniami albo korzystać z niego w podróży.

Gdy komputer można zabrać ze sobą wszędzie, wydajna praca i rozrywka są wyjątkowo łatwe. Za pomocą najpopularniejszego na świecie połączenia USB można łatwo podłączyć każde urządzenie USB i dokonywać transmisji informacji dziesięć razy szybciej za pomocą USB 2.0.

Gdy akumulatorowi brakuje już mocy, nikt nie ma czasu, żeby godzinami czekać na naładowanie. Wyłącz swoj...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.