Menu

HP Pavilion 6VL97EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 6VL97EA 
  • Przekątna ekranu 15.6 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 2 GB

Opis

HP Pavilion - sprawny komputer przenośny

Wyraź siebie jak nigdy dotąd przy pomocy centrum zarządzania o wyjątkowo cienkiej konstrukcji wykonanego z myślą o Tobie. Na tyle stylowy,wziąć go ze sobą wszędzie, i wystarczająco skuteczny, żeby sprostać wyzwaniom każdego dnia.

Zabierz go wszędzie

wyposażony w nowy ekran o wąskiej ramce notebook Pavilion to nasze najsmuklejsze urządzenie o przekątnej 35,6 cm (14″). Gładkie, metalowe wykończenie nadaje mu progresywny i wysmakowany wygląd, a każdy szczegół – od podwyższonej klawiatury po odważne wzornictwo – został zaprojektowany, żeby zapewnić wygodę używania w błyskotliwym stylu.

konkretny dźwięk o świetnej jakości

Dzięki dwóm głośnikom HP, technice HP Audio Boost i tuningowi wytworzonemu poprzez fachowców z B&O PLAY możesz się cieszyć bogatym, naturalnym brzmieniem. Niech dźwięk Cię poruszy.

produktywność poprzez cały dzień

Wszystkie Twoje działania stają się prostsze i szybsze niż kiedykolwiek wcześniej dzięki wydajnemu procesorowi. Możesz oglądać filmy, edytować łączyć się z rodziną i przyjaciółmi, zapewniając sobie przy tym konieczną moc obliczeniową.

Procesor Intel Core 8. Generacji

rozszerzona produktywność, płynność reakcji i niedługie czasy ładowania zapewniają niesamowitą jakość pracy przy komputerze. Dzięki obsłudze rozdzielczości aż do imponujących 4K możesz wyświetlać strumieniowo treści o najwyższej jakości, a choćby kreować własne.

ekran FHD z technologią IPS

Ciesz się klarownie czystym obrazem pod każdym kątem. Wielkie kąty widzenia 178° i realistyczna rozdzielczość 1920 × 1080 zawsze świetny widok na Twoje ulubione treści.

ekran z nad wyraz wąską ramką

Dzięki umieszczeniu pokaźniejszego ekranu w mniejszej ramce ta bardzo cienka, ledwie widoczna osłona rewolucjonizuje wygląd monitora – jest spektakularny i użyteczny.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.