Menu

HP EliteBook 6XD20EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 6XD20EA 

Opis

Prezentacja 3D: Odkryj laptop biznesowy HP EliteBook 830 G6 HP EliteBook 830 G6 to notebook, który na każdym kroku przemawia językiem biznesu. Jest efektywny, posiada szeroką gamę portów, wykorzystuje nowoczesne technologie w celu zapewnienia bezpieczeństwa Twoim danym.

Kompaktowe rozmiary natomiast czynią z niego wygodne narzędzie do pracy poza biurem. Stawiając na HP EliteBook 830 G6, stawiasz na wydajność.Procesor Intel Core i5 8. Generacji Działaj z maksymalną produktywnością, dzięki mocy procesora Intel Core i5 8.

generacji. Wprowadza technikę Intel Turbo Boost 2.0, która w inteligentny sposób podnosi taktowanie zegarów, rozszerzając natychmiast wydajność CPU oraz dynamikę pracy notebooka. Tworzenie, edycja i udostępnianie multimediów, jak i obrazów sferycznych stanie się prostsze i mniej czasochłonne.

Zamiast czekać pracuj. Rób także zakupy w sieci, korzystając z progresywnych zabezpieczeń producenta Intel.nieprzeciętna konstrukcjaTen stanowczo smukły, skrupulatnie tworzony notebook z ekranem o wąskich krawędziach gwarantuje stylowy wygląd w każdym miejscu.

ekran o wysokiej rozdzielczości pasuje do każdego środowiska, gwarantując słuszne możliwości widzenia niezależnie od miejsca pracy.Model: EliteBook 830 G6Pozostałe dane o procesorze: Intel Core i5-8265UPozostałe dane o pamięci RAM: Dźwięk: Bang & Olufsen, podwójne głośniki stereo, układ 3 mikrofonówDodatkowe oprogramowanie: Akcesoria w pakiecie: informacje o gwarancji: 3-letnia, ograniczona gwarancja na części i robociznę (3-3-0).

Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia.Pozostałe informacje:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.