Menu

HP EliteBook 6XE86EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 6XE86EA 
  • System operacyjny Windows 10 

Opis

Prezentacja 3D: Komputer HP EliteBook 745, zaprojektowany z myślą o współczesnych mobilnych profesjonalistach, zagwarantuje zabezpieczenia, a także zarządzanie klasy korporacyjnej oraz zaawansowane funkcje współpracy zapewniające bezproblemową komunikację.

idealne rozwiązanie dla pracowników przenośnych, którzy potrzebują komputera mobilnego o najlepszych w swojej klasie funkcjach biznesowych oraz wysokiej efektywności w wykorzystaniach obliczeniowych i graficznych w zarządzanych środowiskach informatycznych.

staranny projektNiezwykle smukła , a także wyjątkowe możliwości wyświetlania, które zapewnia wyjątkowo jasny wyświetlacz o wąskich ramkach, sprawiają, że praca jest wygodna w niemal każdych warunkach oświetlenia.

Zbudowany na bezpiecznych fundamentachOchrona komputera przed coraz większymi zagrożeniami ze strony złośliwego oprogramowania dzięki oferowanym przez HP łatwym w zarządzaniu zabezpieczeniom sprzętowym z funkcją samonaprawy.

Rozwiązanie HP Sure Start for AMD4 i program HP Sure Click5 pomagające zabezpieczyć komputer od systemu BIOS po oglądarkę. Znakomita współpracaGłos podczas telekonferencji jest korzystnie słyszalny i wyraźny dzięki innowacyjnym funkcjom współpracy, takim jak HP Noise Cancellation i zintegrowany mikrofon.

Wysokiej jakości głośniki generują bogaty i krystaliczny dźwięk, a klawisze współpracy pomagają w wydajnym prowadzeniu telekonferencji przez komputer. Automatyczne przywracanie po atakach na oprogramowanie sprzętoweAtaki na oprogramowanie sprzętowe mogą w całości zrujnować Twój komputer.

Zapewnij sobie ochronę dzięki samonaprawiającemu się systemowi BIOS, w jaki wyekwipowano rozwiązania HP HP Sure Start 5. Generacji automatycznie przywraca system BIOS po atakach złośliwego oprogramowania, programów typu rootkit albo włamaniu.

Bezpiecznie oglądaj strony internetoweChroń swój komputer przed witrynami internetowymi, załącznikami tylko do odczytu w formatach pakietu Microsoft Office i PDF ze złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i wirusami za pomocą wspomaganych sprzętowo zabezpieczeń aplikacji HP Sure Click.

Uproszczone przywracanie danychAtaki ze strony złośliwego oprogramowania mogą zniszczyć Twój system operacyjny i przeszkadzać w prowadzeniu działalności. Rozwiązanie 2. Generacji HP Sure Recover zagwarantuje prędkie, bezpieczne i zautomatyzowane przywracanie systemu operacyjnego przy pomocy jedynie połączenia sieciowego, dzięki czemu możesz zminimalizować czas przestoju i szybko powrócić do swej działalności.Model: EliteBook 745 G6Pozostałe dane o procesorze: AMD Ryzen 5 3500UPozostałe informacje o pamięci RAM: Dźwięk: Bang & Olufsen, Podwójne głośniki stereo Układ 3 mikrofonów dopełniające oprogramowanie: Akcesoria w pakiecie: dane o gwarancji: Pozostałe informacje:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.