Menu

HP EliteBook 7KN35EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 7KN35EA 

Opis

Prezentacja 3D: Precyzja wyprodukowana z aluminiowej konstrukcji CNC unibody, wiodące w branży funkcje HP EliteBook x360 1040 obejmujące zastosowaną prywatność, wzmocnione zabezpieczenia i narzędzia do współpracy w jednym szczególnie wszechstronnym projekcie 360 °, który pozwala pracować tak, jak chcesz.

Zaprojektowany dla osób w ruchu idealny, ultrasmukły komputer HP EliteBook x360 1040 zagwarantuje wszechstronność 360 ° i oszałamiające obrazy od krawędzi do krawędzi na 14-calowym ekranie o przekątnej. Prywatność, gdy jej Ci potrzeba Kontroluj świat i pomóż chronić swoje informacje dzięki zintegrowanym funkcjom bezpieczeństwa i prywatności.

Przesuń migawkę HP Privacy Camera, by zablokować widok kamery. Jak spotkanie twarzą w twarz Kamera Full HD, Audio producenta Bang & Olufsen i funkcja HP Noise Cancellation powodują, iż połączenia konferencyjne są wyraźne i osobiste, co gwarantuje łatwą, inspirowaną współpracę z realistycznym obrazem i dźwiękiem.Model: X360 1040 G6Pozostałe dane o procesorze: i5-8265UPozostałe informacje o pamięci RAM: Dźwięk: Głośniki stereofoniczneDodatkowe oprogramowanie: Akcesoria w zestawie: informacje o gwarancji: Pozostałe informacje:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.