Menu

HP Pavilion 7SF59EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 7SF59EA 
  • Przekątna ekranu 17.3 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • Pamięć RAM 2 GB

Opis

Dla graczy grających w gry wieloosobowe i osób wykonujących jednocześnie sporo zadań Nie idź na żadne kompromisy dzięki smukłemu i skutecznemu laptopowi HP Pavilion Gaming. Doświadcz wysokiej jakości grafiki oraz mocy przetwarzania w grach i w trakcie wykonywania wielu zadań, i poprawionych cechy termicznych dla zapewnienia efektywności i stabilności.

Daj się pochłonąć grze dzięki ekranowi z wąską ramką i głośnikom zezwalającym na odpowiednie przypasowanie dźwięku. Rewelacyjna równowaga pomiędzy pracą i grą, dzięki której poradzisz sobie ze wszystkimi wyzwaniami.Najwyższa skuteczność Przygotuj się na niezwykłe możliwości obsługi gier, wirtualnej rzeczywistości i rozrywki, jakie zapewniają procesory Intel® Core™ dziewiątej generacji — niezależnie od Twoich potrzeb obliczeniowych.

Procesory Intel® Core™ dziewiątej generacji nieskomplikowane strumieniowe przesyłanie zawartości i efektywne rejestrowanie, edycję i udostępnianie najlepszych momentów.Witamy w nowej erze wysokowydajnych laptopów gamingowych.

Gamingowe laptopy, wyposażone w układy z kolekcji GTX, rewolucyjną efektywność, najnowocześniejsze funkcje i niewiarygodnie długi czas pracy przy zasilaniu akumulatorowym. Wytwarzane są z myślą o graczach, oczekujących znakomitej rozgrywki przenośnej.

notebooky, oparte na układach z linii GeForce GTX, naszpikowane są konkretnymi technikami gamingowymi.Dysk SSD Dysk SSD technologia ta zastępuje dyski produkowane w typowej technologii z zapisem magnetycznym.

Podstawową zaletą SSD jest brak ruchomych części. Ponadto dysk cechuje się zdecydowanie krótszym czasem dostępu do danych (kilkadziesiąt razy), cichą pracą i o sporo pokaźniejszą niepodatnością na uszkodzenia mechaniczne (wywoływane np.

wstrząsami w czasie pracy albo upadkiem z wysokości).Zapewnij sobie moc na cały dzień. Zapewnij sobie moc na grę na odpowiednim poziomie. Radź sobie z dowolnymi wyzwaniami dzięki procesorowi Intel® Core™ 9.

generacji, a także karcie graficznej NVIDIA® GeForce®. Ekran o wysokiej rozdzielczości z znacznym współczynnikiem odświeżania zapewnia płynny obraz i równocześnie ożywia oglądane treści i wirtualną rozrywkę.wydajna gra przez dłuższy czas laptop HP Pavilion Gaming został wyekwipowany w system podwójnego wentylatora dla zapewnienia udoskonalonych atrybuty chłodzenia.

spore otwory z tyłu oraz uzupełniające wloty powietrza maksymalizują jego przepływ w celu optymalizacji ogólnej wydajności i stabilności, utrzymując niską temperaturę urządzenia w trakcie intensywnego używania.Wyrazista, pochłaniająca kompozycja Zanurz się w rozgrywce.

Smukły wyświetlacz z wąską ramką pozwala uzyskać perfekcyjny obraz, a skierowane do przodu głośniki z AUDIO od Bang & Olufsen potężny i optymalnie dobrany dźwięk.Windows 10 - Znajomy i jeszcze lepszy Windows 10 to prawidłowo znany i przystępny w użyciu system, który pod wieloma względami jest podobny do Windows 7 — zawiera na przykład menu Start.

ekspresowo się uruchamia i wznawia działanie, ma więcej zaimplementowanych z...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.