Menu

HP 8MK86EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta 8MK86EA 

Opis

Komputer mobilny HP Elite DragonFlyHP Elite Dragonfly zagwarantuje nowy poziom wolności wszystkim, którzy są w podróży. Ten przepięknie zaprojektowany, ultralekki, konwertowalny laptop dla firm z niebieskim wykończeniem ma bardzo jasny ekran i progresywne zabezpieczenia, które pomagają utrzymać bezpieczeństwo i produktywność w każdym miejscu poprzez cały dzień.

Ultralekki i gotowy, aby imponowaćHP Elite Dragonfly gwarantuje mobilność przekraczającą wymogi w szczególnie lekkim komputerze przenośnym x360 z ekranem dotykowym. Wyjątkowe wykończenie i bezramkowy ekran podkreślają stylistykę konstrukcji produkowanej z tworzyw pochodzących z recyklingu, w tym materiałów sztucznych wyłowionych z oceanu.5 Możliwość pracy w każdym miejscuSzybka i bezusterkowa łączność w gęstych środowiskach bezprzewodowych, dzięki technologii Wi-Fi 66,7 o gigabitowej prędkości w szczególnie lekkim, kompaktowym i elastycznym urządzeniu HP Elite Dragonfly.

Współpraca w każdym środowisku dzięki systemowi Audio aby Bang & Olufsen zapewniającemu wyraźny i czysty dźwięk, a także wyjątkowo jasnemu wyświetlaczowi. Praca bez żadnego stresuFunkcje zabezpieczające HP współpracują ze sobą, aby stworzyć zawsze działającą, zawsze aktywną i odporną obronę.

Od systemu BIOS po przeglądarkę, powyżej i poniżej systemu operacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają chronić komputer przed zagrożeniami. Niech nic Cię nie zatrzymaZyskaj możliwość pracy przez cały dzień dzięki systemowi Windows 10 Pro, rozbudowanym zabezpieczeniom, a także funkcjom współpracy i łączności HP.

Wysoka jakość i mobilnośćPrzyspiesz działanie wymagających aplikacji biznesowych za pomocą czterordzeniowego procesora Intel Core 8. Generacji. Szybka i sprawna łączność bezprzewodowa LANUzyskaj szybką łączność Wi-Fi dzięki Wi-Fi 6 (802.11ax).

Uproszczone przywracanie informacjiAtaki ze strony złośliwego oprogramowania mogą zniszczyć Twój system operacyjny i przeszkadzać w prowadzeniu działalności. Rozwiązanie 2. Generacji HP Sure Recover zapewnia prędkie, bezpieczne i zautomatyzowane przywracanie systemu operacyjnego za pomocą jedynie połączenia sieciowego, dzięki temu możesz zminimalizować czas przestoju i momentalnie powrócić do swej działalności.

Chroń procesy o znaczeniu krytycznym dla bezpieczeństwaAby przejąć kontrolę nad Twoim komputerem, intruzi muszą najpierw pozbyć się jego ochrony. Zadbaj o działanie najważniejszych zabezpieczeń i chroń swój komputer przed niechcianymi zmianami za pomocą funkcji HP Sure Run 2.

generacji, która gwarantuje oporność na ataki. Bezpiecznie oglądaj strony internetoweChroń swój komputer przed witrynami internetowymi, załącznikami tylko do odczytu w formatach zestawu Microsoft Office i PDF ze złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i wirusami za pomocą wspomaganych sprzętowo zabezpieczeń aplikacji HP Sure Click.

samoczynne przywracanie po atakach na oprogramowanie sprzętoweAtaki na oprogramowanie sprzętowe mogą w pełni zrujnować Twój komputer. Zapewnij sobie ochronę dzięki samonaprawiającemu się systemowi BIOS, w jaki wyposażono rozwiązania HP HP Sure Start 5.

generacji automatycznie przywraca system BIOS po atakach złośliwego oprogramowania, programów typu rootkit lub włamaniu. HP Sure SenseZłośliwe oprogramowanie stale ewoluuje i konwencjonalne programy antywirusowe nie zawsze są w stanie rozpoznać świeże ataki.

Chroń swój komputer przed nowymi zagrożeniami dzięki rozwiązaniu HP Sure Sense, które wykorzystuje głębokie uczenie do zapewniania nieszablonowej ochrony przed progresywnym złośliwym oprogramowaniem.Model: 8MK86EAPozostałe dane o procesorze: Intel Core i7-8565UPozostałe informacje o pamięci RAM: Pozostałe parametry dysku: SSD 512GB PCIe NVMe + 32GB 3D Xpoint SSDDźwięk: Bang & Olufsen, 4 wysokiej klasy głośniki stereo, Układ wielomikrofonowy skierowany na zewnątrz.

dopełniające oprogramowanie: Akcesoria w komplecie: dane o gwarancji: Pozostałe informacje:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.