HP Pavilion g6-2330ew [D1P15EA]

HP Pavilion g6-2330ew [D1P15EA]

  • Cena od: 2495
  • Przekątna ekranu: 15.6
  • Procesor: Intel Core i5
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

Wybierz komputer, który może stać się dla Ciebie niezastąpioną pomocą przy pracy oraz źródłem doskonałej rozrywki. HP D1P15EA zdecydowanie jest produktem godnym polecenia. Oto jego najmocniejsze strony!

Ekran

Ekran ma przekątną 15.6'', co w zupełności wystarcza w przypadku wszystkich najczęstszych zadań dla komputera tej klasy.

Parametry

Procesor Intel Core i5 sprawia, że laptop działa wyjątkowo sprawnie i szybko.

HP Pavilion g6-2330ew [D1P15EA]

Łączność

Oprócz przewodowego połączenia z internetem, do dyspozycji masz także WLAN, za pomocą którego nawiążesz połączenie z siecią WiFi. Wejścia umiejscowiono tak, żeby były łatwo dostępne i wygodne w użytkowaniu. Oprócz tego szybko zgrasz z karty SD zrobione przez siebie zdjęcia i filmy. Wystarczy, że skorzystasz ze specjalnego czytnika.

Dodatkowe funkcje

Do komunikowania się z najbliższymi otrzymasz także kamerkę internetową, dzięki niej będziesz mógł prowadzić rozmowy za pośrednictwem internetu.

Zasilanie

Bateria oferuje długi czas pracy komputera, dzięki czemu możesz z niego korzystać praktycznie wszędzie.

Wymiary

Waga całości to około 2.48 kg.

Podusmowanie

Prezentowany komputer to dobra propozycja dla wszystkich, którzy potrzebują mobilnego i mocnego urządzenia do pracy i rozgrywki. Zawarte komponenty skutecznie poradzą sobie z większością stawianych przed nim zadań. Solidna konstrukcja oraz jakość wykonania gwarantuje długi czas użytkowania, dlatego laptop D1P15EA warty jest uwagi.

Dane techniczne

Parametry
Przekątna ekranu 15.6
Procesor Intel Core i5

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie