Menu

HP WY30EAR

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta WY30EAR 
  • Przekątna ekranu 15.6 "
  • Rozdzielczość 1366 x 768 px
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 2 GB

OpisLinia HP 250 z serii G6 jest najnowszą, odświeżoną wersją kultowej serii HP 250. Laptopy z tej linii posiadają wyjątkowo dużą gamę zróżnicowanych konfiguracji sprzętowych, od stricte biurowych do nawet projektowania 3D. Linia zaprojektowana pozostała z wysokiej jakości tworzywa, elementy pokrywy są niezwykle należycie spasowane i wyśmienicie współgrają ze sobą designem.

Kolorystyka pokrywy występuje w dwóch opcjach: czarnej lub szarej. Pula dostępnych procesorów jest ogromna i umożliwia wyśmienite dostosowanie skuteczności do potrzeb. Waga całości sprzętu oscyluje w okolicach 1.9kg. Dostępne procesory to między innymi: Celeron 3060, Pentium 3710, i3,5005u, i3-6006u, i5-6200u, i5-7200u oraz i7-7500u.

W zależności od konkretnej konfiguracji w podanej serii występują następujące dyski: HDD o obszerności 500GB albo 1TB które pozwolą na przechowywanie ogromnej ilości informacji bez konieczności podłączania dysków zewnętrznych, a także dyski SSD o objętości 128GB albo 256GB które odczuwalnie przyśpieszą nawet najbardziej podstawowe sprzęty o co najmniej 50%. Wykorzystanie pamięci operacyjnej DDR4 o objętościach 4GB albo 8GB, umożliwia swobodne włączanie nawet kilku programów jednocześnie, bez żadnego spadku płynności.wyświetlacz o przekątnej 15,6 cala występuję w dwóch rozdzielczościach HD 1366x768, a także FullHD 1920x1080. Wszystkie użyte matryce są matrycami matowymi, co bardzo konkretnie pomaga w korzystaniu ze sprzętu choćby przy niezwykle konkretnym oświetleniu nienaturalnym, a także słonecznym.

Wszystkie modele z tej kolekcji mają system operacyjny Windows 10 w wersji Home albo Professional. Dzięki uniwersalności i ogromnej puli przystępnych konfiguracji, sprzęt ten będzie się nadawał zarówno dla osób szukających prostego sprzętu do obsługi internetu, poczty i niewiele trudnych programów biurowych, jak w dodatku dla osób szukających bezkompromisowej skuteczności w świetnej cenie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.