Menu

HP WY37EA

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Kod Producenta WY37EA 
  • Przekątna ekranu 15.6 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 2 GB

OpisLinia HP 250 z serii G6 jest najnowszą, odświeżoną wersją kultowej serii HP 250. Notebooky z tej linii mają bardzo dużą gamę zróżnicowanych konfiguracji sprzętowych, od stricte biurowych do choćby projektowania 3D. Linia zaprojektowana została z wysokiej jakości tworzywa, komponenty obudowy są szczególnie prawidłowo spasowane i nadzwyczajnie współgrają ze sobą designem.

Kolorystyka obudowy występuje w dwóch opcjach: czarnej lub szarej. Pula przystępnych procesorów jest ogromna i umożliwia doskonałe dostosowanie skuteczności do potrzeb. Waga całości sprzętu oscyluje w okolicach 1.9kg. Dostępne procesory to pomiędzy innymi: Celeron 3060, Pentium 3710, i3,5005u, i3-6006u, i5-6200u, i5-7200u i i7-7500u.

W zależności od konkretnej konfiguracji w podanej serii występują następujące dyski: HDD o obszerności 500GB albo 1TB które pozwolą na przechowywanie ogromnej ilości danych bez konieczności podłączania dysków zewnętrznych oraz dyski SSD o pojemności 128GB lub 256GB które odczuwalnie przyśpieszą nawet najszczególniej podstawowe sprzęty o co najmniej 50%. Użycie pamięci operacyjnej DDR4 o pojemnościach 4GB albo 8GB, zezwala na luźne włączanie nawet kilku programów jednocześnie, bez żadnego spadku płynności.wyświetlacz o przekątnej 15,6 cala występuję w dwóch rozdzielczościach HD 1366x768 oraz FullHD 1920x1080. Wszystkie wykorzystane matryce są matrycami matowymi, co szczególnie konkretnie pomaga w korzystaniu ze sprzętu nawet przy bardzo mocnym oświetleniu nienaturalnym i słonecznym.

Wszystkie modele z tej kolekcji posiadają system operacyjny Windows 10 w wersji Home lub Professional. Dzięki uniwersalności i ogromnej puli dostępnych konfiguracji, sprzęt ten będzie się nadawał równocześnie dla osób szukających prostego sprzętu do obsługi internetu, poczty i mało trudnych programów biurowych, jak dodatkowo dla osób szukających bezkompromisowej produktywności w genialnej cenie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.