Menu

Lenovo ThinkPad 20L50000PB

Cechy produktu

 • Producent Lenovo 
 • Kod Producenta 20L50000PB 
 • Przekątna ekranu 14.0 "
 • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
 • System operacyjny Windows 10 
 • Dysk twardy 256 GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • Procesor Intel Core i5 
 • Karta graficzna HD Graphics 
 • Funkcje bluetooth 
 • Grubość 2 cm

Opis

Do pracy na poważnie Z ThinkPadem T480 możesz podnieść sobie poprzeczkę. Ten 14-calowy laptop działa z najnowszymi, wydajnymi procesorami i baterią wystarczającą na cały dzień, a w dodatku jest na tyle solidny i lekki, że może towarzyszyć Ci wszędzie.

Model ten oferuje poręczne rozwiązania, takie jak podświetlana klawiatura i rozbudowany komplet portów, a ulepszone funkcje zabezpieczeń bronią efekty Twojej pracy niezależnie od miejsca. Wyższy poziom produktywności i zaskoczenia Nowy procesor Intel® Core™ 8.

generacji jest widocznie szybszy od swego poprzednika i pozwala na pracę na nowym poziomie sprawności. Towarzyszy mu w T480 szybsza pamięć DDR4 (o objętości do 32 GB), dzięki czemu mobilny notebook nie ustępuje efektywnością komputerowi stacjonarnemu.

Bezpieczniejsze i łatwiejsze korzystanie z Internetu Logowanie się na stronach internetowych i dokonywanie płatności przez Internet wymaga najczęściej pamiętania najróżniejszych haseł. Problem ten rozwiązuje FIDO (Fast Identity Online) — komplet funkcji uwierzytelniania zaimplementowany w notebooky ThinkPad najnowszej generacji.

dane o użytkowniku i dane logowania są bronione poprzez FIDO trzema warstwami zabezpieczeń, dlatego można się nimi posługiwać łatwiej i bezpieczniej w Internecie. To globalne rozwiązanie sprzyjapokaźniejszemu bezpieczeństwu serwisów internetowych i ogranicza koszty zabezpieczeń ponoszone przez marki.

To korzyść dla wszystkich. Doładowanie bez wyłączania T480 ma standardowo zastosowaną technikę Power Bridge. Jest to postępowe rozwiązanie stanowiące odpowiedź na ostrzeżenia o niskim poziomie baterii — niezwykle kiedy jesteś w drodze i bez dostępu do gniazda elektrycznego.

Dzięki tej technice można wymienić wyczerpaną baterię na w pełni naładowaną bez wyłączania komputera. Do T480 można również dobrać baterię 72 Wh, która wystarczy na choćby 30,3 godziny działania laptopa.

Forma przypasowana do funkcjonalności Zgodnie z oczekiwaniami użytkowników ThinkPadów najnowszy model z serii T ma złącze dokowania USB-C z boku, a nie na spodzie. Dzięki temu T480 może posiadać zaledwie 19,95 mm grubości.

Jest także wyposażony w różne inne przydatne gniazda. Pracę w drodze albo przy słabym oświetleniu usprawnia dodatkowo sławna funkcjonalna klawiatura ThinkPad z wygodnym podświetleniem. Poręczny, ale bezpieczny Windows Hello i czytnik linii papilarnych oszczędzają czas podczas logowania — wystarczy dotknięcie palca albo uśmiech.

charakterystyczna kamera ma też fizyczną osłonę ThinkShutter, którą można odsunąć,użyć kamery, i zasunąć, kiedy kamera nie będzie już konieczna. Sprawdzony w boju, gotowy na zwycięstwa Każdy notebook ThinkPad przechodzi wymagające testy bezusterkowości i trwałości, w tym także oporności na niebezpieczne warunki fizyczne i środowiskowe....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.