Menu

Lenovo ThinkPad 20LS0016PB

Cechy produktu

 • Producent Lenovo 
 • Kod Producenta 20LS0016PB 
 • Przekątna ekranu 14.0 "
 • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
 • System operacyjny Windows 10 
 • Dysk twardy 256 GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • Procesor Intel Core i7 
 • Karta graficzna HD Graphics 
 • Funkcje bluetooth, czytnik kart pamięci 
 • Grubość 2.2 cm

Opis

Przyjemna nieoczekiwanka dla użytkowników i działów IT Opcjonalny dotykowy czytnik linii papilarnych i kamera na podczerwień zapewnią spokój pracownikom działu IT, ponieważ oznaczają one wyższy poziom zabezpieczeń komputera L480.

Model ten też specjalnie opracowany z myślą o efektywnej pracy, dlatego dział IT nie będzie musiał wysłuchiwać narzekań na powolny laptop. Opcjonalna asygnowana karta graficzna zezwala na jeszcze skuteczniejszą pracę bez obciążania procesora.

Funkcja RapidCharge, dzięki której baterię można naładować do 80% w ciągu zaledwie godziny. L480 ułatwia życie pracownikom, a to z kolei ułatwia pracę działowi IT. Więcej informacji na temat tych funkcji można znaleźć poniżej.

Działa skutecznie, aby ułatwić Ci pracę L480 z najnowszym procesorem Intel® Core™ (i opcjonalną technologią Intel® vPro™ oferującą nowoczesne zabezpieczenia i możliwość zarządzania komputerem), opcjonalną dedykowaną kartą graficzną AMD Radeon™, szybkim dyskiem SSD albo pojemnym dyskiem twardym i pamięcią operacyjną pomoże Ci w każdym zadaniu.

Karta sieciowa 2x2 Wi-Fi ac praz pełny pakiet portów zapewniają komputerowi łączność z Internetem i wieloma różnymi urządzeniami zewnętrznymi. Na opcjonalnym wyświetlaczu wielodotykowym można z łatwością wprowadzać polecenia.

Zacznij przywykać do krótszej listy zadań. Zyskaj przewagę, gdziekolwiek jesteś L480 jest dedykowany dla mobilnych profesjonalistów. Jest o 13% lżejszy i o 8% smuklejszy od modeli poprzedniej generacji, dlatego możesz go wygodnie zabierać ze sobą wszędzie.

Klawiatury z opcjonalnym podświetleniem z białymi diodami LED można używać przy słabym świetle i wykonywać choćby najpilniejsze zadania po zmroku. Opcjonalny wyświetlacz IPS FHD koi także wzrok podróżującego użytkownika.

Bateria wystarcza na choćby 12 godzin bezustannej pracy, dzięki czemu nie trzeba poszukiwać gniazd zasilania. Jeżeli jednak bateria się wyczerpie, funkcja RapidCharge uzupełni 80% jej obszerności w ciągu zaledwie godziny.

Po powrocie do biura możeszzintegrować komputer przy użyciu nowej technologii mechanicznego dokowania z gniazdami USB-C z boku laptopa. Udoskonalona łączność, sprawniejsza praca L480 wygodnie łączy z Internetem i innymi urządzeniami.

Przy użyciu różnorodnych portów, takich jak USB Type-C, USB 3.0 i HDMI, można łatwo podłączyć większość maszyn peryferyjnych, a technologia NFC umożliwia komfortową łączność bezprzewodową między laptopem a innymi urządzeniami z NFC w pobliżu.

Karta dwupasmowej łączności bezprzewodowej AC w trybie 2x2, a także Bluetooth® 4.2 zezwala na niezwykle komfortowe nawiązywanie połączeń. Nie pamiętasz hasła? Nie musisz! Dzięki opcjonalnemu, wbudowanemu, dotykowemu czytnikowi linii papilarnych i kamerze na podczerwień nie trzeba już pamiętać hasła.

wystarczy dotknąć czytnika, aby uzyskać dostęp do zawartości L480, lub zalogować się samoczynnie przy użyciu funkcji rozpoznawania twarzy Windows Hel...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.