Menu

Lenovo ThinkPad 20LS0022PB

Cechy produktu

 • Producent Lenovo 
 • Kod Producenta 20LS0022PB 
 • Przekątna ekranu 14.0 "
 • Rozdzielczość 1366 x 768 px
 • System operacyjny Windows 10 
 • Dysk twardy 500 GB
 • Pamięć RAM 4 GB
 • Procesor Intel Core i3 
 • Karta graficzna HD Graphics 
 • Funkcje bluetooth 
 • Grubość 2.2 cm

Opis

Przyjemna nieoczekiwanka dla użytkowników i działów IT Opcjonalny dotykowy czytnik linii papilarnych i kamera na podczerwień zapewnią spokój pracownikom działu IT, ponieważ oznaczają one wyższy poziom zabezpieczeń komputera L480.

Model ten też specjalnie opracowany z myślą o sprawnej pracy, dlatego dział IT nie będzie musiał wysłuchiwać narzekań na powolny notebook. Opcjonalna przeznaczona karta graficzna zezwala na jeszcze wydajniejszą pracę bez obciążania procesora.

Funkcja RapidCharge, dzięki której baterię można naładować do 80% w ciągu zaledwie godziny. L480 upraszcza życie pracownikom, a to z kolei upraszcza pracę działowi IT. Więcej informacji na temat tych funkcji można znaleźć poniżej.

Działa wydajnie, aby ułatwić Ci pracę L480 z najnowszym procesorem Intel® Core™ (i opcjonalną technologią Intel® vPro™ oferującą zaawansowane zabezpieczenia i możliwość zarządzania komputerem), opcjonalną asygnowaną kartą graficzną AMD Radeon™, prędkim dyskiem SSD lub pojemnym dyskiem twardym i pamięcią operacyjną pomoże Ci w każdym zadaniu.

Karta sieciowa 2x2 Wi-Fi ac praz pełny komplet portów gwarantują komputerowi łączność z Internetem i wieloma zróżnicowanymi urządzeniami zewnętrznymi. Na opcjonalnym wyświetlaczu wielodotykowym można z łatwością wprowadzać polecenia.

Zacznij przywykać do krótszej listy zadań. Zyskaj przewagę, gdziekolwiek jesteś L480 jest przeznaczony dla przenośnych profesjonalistów. Jest o 13% lżejszy i o 8% smuklejszy od modeli poprzedniej generacji, dlatego możesz go komfortowo zabierać ze sobą wszędzie.

Klawiatury z opcjonalnym podświetleniem z białymi diodami LED można używać przy słabym świetle i wykonywać nawet najpilniejsze zadania po zmroku. Opcjonalny ekran IPS FHD koi także wzrok podróżującego użytkownika.

Bateria wystarcza na nawet 12 godzin nieprzerwanej pracy, dzięki czemu nie trzeba poszukiwać gniazd zasilania. Jeżeli jednak bateria się wyczerpie, funkcja RapidCharge uzupełni 80% jej obszerności w ciągu zaledwie godziny.

Po powrocie do biura możeszzwiązać komputer przy użyciu nowej technice mechanicznego dokowania z gniazdami USB-C z boku laptopa. Ulepszona łączność, wydajniejsza praca L480 komfortowo łączy z Internetem i innymi urządzeniami.

Przy użyciu rozmaitych portów, takich jak USB Type-C, USB 3.0 i HDMI, można prosto podłączyć większość urządzeń peryferyjnych, a technika NFC pozwala na komfortową łączność bezprzewodową między laptopem a innymi urządzeniami z NFC w pobliżu.

Karta dwupasmowej łączności bezprzewodowej AC w trybie 2x2 oraz Bluetooth® 4.2 umożliwia bardzo wygodne nawiązywanie połączeń. Nie pamiętasz hasła? Nie musisz! Dzięki opcjonalnemu, zastosowanemu, dotykowemu czytnikowi linii papilarnych i kamerze na podczerwień nie trzeba już pamiętać hasła.

starczy dotknąć czytnika, żeby uzyskać dostęp do zawartości L480, albo zalogować się samoczynnie przy użyciu funkcji rozpoznawania twarzy Windows Hel...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.