Menu

Lenovo ThinkPad 20LW000WPB

Cechy produktu

 • Producent Lenovo 
 • Kod Producenta 20LW000WPB 
 • Przekątna ekranu 15.6 "
 • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
 • System operacyjny Windows 10 
 • Dysk twardy 256 GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • Procesor Intel Core i5 
 • Karta graficzna HD Graphics 
 • Funkcje bluetooth 
 • Grubość 2.3 cm

Opis

Przyjemna nieprzewidzianka dla użytkowników i działów IT Opcjonalny dotykowy czytnik linii papilarnych i kamera na podczerwień zapewnią spokój pracownikom działu IT, ponieważ oznaczają one wyższy poziom zabezpieczeń komputera L580.

Model ten również specjalnie opracowany z myślą o efektywnej pracy, dlatego dział IT nie będzie musiał wysłuchiwać narzekań na powolny laptop. Opcjonalna przeznaczona karta graficzna zezwala na jeszcze skuteczniejszą pracę bez obciążania procesora.

Funkcja RapidCharge, dzięki której baterię można naładować do 80% w ciągu zaledwie godziny. L580 ułatwia życie pracownikom, a to z kolei upraszcza pracę działowi IT. Działa wydajnie, żeby ułatwić Ci pracę L580 z najnowszym procesorem Intel® Core™ (i opcjonalną technologią Intel® vPro™ proponującą progresywne zabezpieczenia i możliwość zarządzania komputerem), opcjonalną dedykowaną kartą graficzną AMD Radeon™, prędkim dyskiem SSD lub pojemnym dyskiem twardym i pamięcią operacyjną pomoże Ci w każdym zadaniu.

Karta sieciowa 2x2 Wi-Fi AC, a także pełny komplet portów gwarantują komputerowi łączność z Internetem i wieloma różnymi urządzeniami zewnętrznymi. Zacznij przywykać do krótszej listy zadań. Zyskaj przewagę, gdziekolwiek jesteś L580 jest o 15% lżejszy i o 19% smuklejszy od swojego poprzednika, dlatego na koniec dnia możesz go komfortowo wziąć do domu.

Klawiatury z opcjonalnym podświetleniem z białymi diodami LED można używać przy słabym świetle i wykonywać nawet najpilniejsze zadania po zmroku. Opcjonalny ekran IPS FHD koi także wzrok podróżującego użytkownika.

Bateria wystarcza na nawet 11 godzin bezustannej pracy, dzięki czemu nie trzeba poszukiwać gniazd zasilania. Jeżeli jednak bateria się wyczerpie, funkcja RapidCharge uzupełni 80% jej pojemności w ciągu zaledwie godziny.

Po powrocie do biura możeszpołączyć komputer przy użyciu nowej technologii mechanicznego dokowania z gniazdami USB-C z boku notebooka. Lepsza łączność, wydajniejsza praca L580 wygodnie łączy z Internetem i innymi urządzeniami.

Przy użyciu najróżniejszych portów, takich jak USB Type-C, USB 3.0 i HDMI, można z łatwością podłączyć większość urządzeń peryferyjnych. Karta dwupasmowej łączności bezprzewodowej AC w trybie 2x2 oraz Bluetooth® 4.2 pozwala na wyjątkowo komfortowe nawiązywanie połączeń.

Nie pamiętasz hasła? Nie musisz! Dzięki opcjonalnemu, zastosowanemu, dotykowemu czytnikowi linii papilarnych i kamerze na podczerwień nie trzeba już pamiętać hasła. Wystarczy dotknąć czytnika, żeby uzyskać dostęp do zawartości L580, albo zalogować się samoczynnie przy użyciu funkcji rozpoznawania twarzy Windows Hello.

Co więcej, dzięki technice przeciwdziałającej oszustwom czytnik linii papilarnych udaremnia biometryczne włamania. Obraz linii papilarnych jest zapisywany w układzie scalonym, dlatego nie wymaga wysyłania danych w celu uwierzytelnienia podczas logowania użytkownika.

Asystentka do uciążliwych zadań Windows 10 Pr...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.