Menu

Lenovo ThinkPad 20N8005EPB

Cechy produktu

  • Producent Lenovo 
  • Kod Producenta 20N8005EPB 

Opis

Przyjemna niespodziewanka dla użytkowników i dla działów IT
Prosty. Wydajny. Kompatybilny. E480 jest przystępny we wdrażaniu proponuje prostotę funkcji systemu Windows 10 Pro, zgodność sprzętową przy użyciu różnych portów USB oraz energooszczędność i wyższą efektywność czterordzeniowego procesora Intel nowej generacji.
bezawaryjny. Nieskomplikowany w naprawie. Bezpieczny. Dział IT nie napracuje się też nad konserwacją E480. O niezawodności tego notebooka świadczy seria rygorystycznych testów obejmujących wstrząsy, upuszczenia i inne skrajne sytuacje. Jestnależycie zabezpieczony przy użyciu dotykowego czytnika linii papilarnych i układu dTPM 2.0. Dział IT może również pracować spokojniej dzięki oferowanej poprzez Lenovo trzyletniej gwarancji na baterie niewymieniane poprzez użytkowników.

Krótsza lista zadań
E480 pomoże Ci szybciej uporać się z zadaniami dzięki najnowszemu procesorowi Intel Core, asygnowanej karcie graficznej AMD Radeon i innym funkcjom sprzętowym. Karta sieciowa 2x2 Wi-Fi ac i pełny komplet portów, w tym USB-C, USB 3.1 i HDMI, gwarantują komputerowi łączność z Internetem oraz wieloma różnymi urządzeniami zewnętrznymi.

Jeszcze łatwiejsza praca w dowolnym miejscu
Smukły i lekki E480 jest dedykowany dla mobilnych profesjonalistów. Użyteczna klawiatura została opracowana z myślą o wygodnym i bezbłędnym pisaniu. Jej podświetlenie zezwala na pracę nawet pomimo późnej pory i słabego oświetlenia. Bateria wystarczająca na 13 godzin gwarantuje dużo czasu na bezustanną pracę bez poszukiwania gniazdka. Dzięki czemu notebook jest gotowy do pracy, gdziekolwiek jesteś.

Garnitur w prążki niewymagany
E480 ma imponujący design z wąskimi ramkami, a także smuklejszą konstrukcję, a dopełnieniem ładnego wyglądu jest wyświetlacz wyświetlający żywe odcienie dzięki temu laptopowi Twoja marka będzie wywierać niezapomniane wrażenie.

Trwały filar działalności firmy
E480 został skonstruowany z myślą o długiej eksploatacji i przetestowany pod kątem wytrzymałości. Eksponuje się bezawaryjnością specyficzną dla firmy ThinkPad i towarzyszy mu roczna lub dwuletnia podstawowa gwarancja z możliwością powiększenia do trzech lat (dane o powiększeniach gwarancji demonstrujemy na karcie Usługi).

Pamiętaj o uśmiechu
E480 jest zaopatrzony w podwójny mikrofon, kamerę HD, obfity wyświetlacz IPS FHD o przekątnej 14 oraz głośniki stereo z technologią Dolby Advanced Audio, dzięki którym możesz wygodnie uczestniczyć w wideokonferencjach. Bogaty dźwięk i wyjątkowo wyraźny obraz sprawiają wrażenie przebywania w tym samym pomieszczeniu co rozmówcy.

Asystentka do uciążliwych zadań
Windows 10 Pro na notebookie E480 posiada osobistą asystentkę, Cortanę. Dzisiaj już nie musisz wyszukiwać plików, zdjęć ani terminów spotkań! Cortanę możesz zbratać z kalendarzem, a zamiast zapamiętywać nazwy plików, możesz je wyszukiwać według współpracowników lub dat.

Nie daj szans złodziejom danych
Wiemy, jak ważne są informacje na Twoim komputerze. Dlatego E480 ma układ scalony Discrete Trusted Platform Module (dTPM) 2.0, który współdziała z funkcją BitLocker w Windows 10 Pro. Obie funkcje szyfrują wszystkie Twoje , a także hasła.

Nie zawracaj sobie głowy hasłem
Dzięki opcjonalnemu dotykowemu czytnikowi linii papilarnych nie musisz już pamiętać hasła. Wystarczy dotknąć czytnika, żeby uzyskać dostęp do zawartości E480, lub zalogować się samoczynnie przy użyciu funkcji rozpoznawania twarzy Windows Hello.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.