Menu

Lenovo 20RR0004PB

Cechy produktu

  • Producent Lenovo 
  • Kod Producenta 20RR0004PB 
  • System operacyjny Windows 10 
  • Procesor Intel Core i7 

Opis

laptop ThinkBook 13s Połączenie pracy z przyjemnościąSmukły i lekki ThinkBook 13s przyciąga wzrok srebrnym wykończeniem w całości aluminiowej i wyświetlaczem o bardzo wąskich ramkach.

prędko reaguje na polecenia dzięki procesorowi Intel i dyskowi SSD oraz funkcji stanu wstrzymania przy zachowaniu połączenia w Windows. Czytnik linii papilarnych wbudowany w przycisk zasilania momentalne logowanie się i uruchamianie systemu.

To urządzenie o przekątnej 13,3 maekran o rozdzielczości FHD z technologią Dolby Vision i głośniki Harman z Dolby Audio. Pracuj mądrzej, a nie ciężejThinkBook 13s ma sporo funkcji, dzięki którym możesz pracować szybciej i skupić się na sprawach firmy.

wystarczy jedno dotknięcie, żeby uruchomić system i się zalogować. Klawiszami szybkiego dostępu możesz wygodnie odbierać i kończyć połączenia w Skype. Kiedy komputer jest w stanie uśpienia, możesz nadal słuchać muzyki, a wybudzisz go w mniej aniżeli pół sekundy.

Dzięki Cortanie z funkcją rozpoznawania głosu możesz go choćby obudzić słownie. Na nas możesz liczyćWbudowane zabezpieczenia ochronią dane o znaczeniu krytycznym dla firmy. Asygnowany układ Trusted Platform Module (dTPM) szyfruje informacje i współdziała z funkcjami zabezpieczeń Windows 10.

ThinkShutter to fizyczna osłona kamery, która blokuje obiektyw, aby nie zobaczył Cię nikt niepowołany. Czytnik linii papilarnych jest zintegrowany z przyciskiem zasilania. Dzięki temu możesz ekspresowo uruchomić system i się zalogować jak w smartfonie.

olśniewaj i daj się olśnićWyświetlacz notebooka ThinkBook 13s jest nie tylko praktyczny, ale i atrakcyjny węższe 5,5-milimetrowe ramki pozostawiają więcej miejsca na ekranie. Ekran o rozdzielczości FHD został wyposażony w spektakularną technikę HDR Dolby Vision, dlatego wyświetla obraz jaśniejszy, o obszerniejszym kontraście i szczegółowości i z wyjątkowo wiernie odtworzonymi kolorami.

W życiu różnie bywaThinkBook 13s przeszedł liczne testy jakości i niezawodności, między innymi oporności na zalanie nawet 60 cm3 wody, ekstremalną temperaturę i wibracje. Zawias ze stopu cynku został tworzony metodą metalurgii proszków, dzięki czemu wytrzyma choćby 25 000 cykli otwierania i zamykania.

Został pokryty indem i cyną w celu rozszerzenia niepodatności na korozję i optymalizacji odbioru sygnałów Wi-Fi. Dłuższe działanie bez ładowaniaKiedy jesteś w drodze, szkoda tracić czas na szukanie gniazdek elektrycznych.

Dlatego właśnie ThinkBook 13s działa na baterii do 11 godzin po jednym naładowaniu. Jeżeli energii zabraknie, technika RapidCharge zapewni jej 80-procentowe uzupełnienie w ciągu zaledwie godziny. Dzięki temu podczas 60-minutowego międzylądowania można przygotować baterię na ponad 9 godzin pracy.Model: ThinkBook 13sPozostałe dane o procesorze: Intel Core i7-10510UPozostałe informacje o pamięci RAM: Dźwięk: uzupełniające oprogramowanie: Akcesoria w pakiecie: informacje o gwarancji: 1YR CIPozostałe dane:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.