Menu

Lenovo 20RR0006PB

Cechy produktu

  • Producent Lenovo 
  • Kod Producenta 20RR0006PB 

Opis

notebook ThinkBook 13s

Połączenie pracy z przyjemnością
Smukły i lekki ThinkBook 13s przyciąga wzrok metalicznym wykończeniem w pełni aluminiowej oraz wyświetlaczem o nad wyraz wąskich ramkach. Błyskawicznie reaguje na polecenia dzięki procesorowi Intel, a także dyskowi SSD oraz funkcji stanu wstrzymania przy zachowaniu połączenia w Windows. Czytnik linii papilarnych zastosowany w przycisk zasilania niezwłoczne logowanie się i uruchamianie systemu. To urządzenie o przekątnej 13,3 mawyświetlacz o rozdzielczości FHD z technologią Dolby Vision oraz głośniki Harman z Dolby Audio.

Pracuj mądrzej, a nie ciężej
ThinkBook 13s ma mnóstwo funkcji, dzięki którym możesz pracować szybciej i skupić się na sprawach producenta. Wystarczy jedno dotknięcie, aby uruchomić system i się zalogować. Klawiszami prędkiego dostępu możesz komfortowo odbierać i kończyć połączenia w Skype. Kiedy komputer jest w stanie uśpienia, możesz nadal słuchać muzyki, a wybudzisz go w mniej niżeli pół sekundy. Dzięki Cortanie z funkcją rozpoznawania głosu możesz go nawet obudzić słownie.

Na nas możesz liczyć
wbudowane zabezpieczenia ochronią informacje o znaczeniu krytycznym dla firmy. Przeznaczony układ Trusted Platform Module (dTPM) szyfruje informacje i współdziała z funkcjami zabezpieczeń Windows 10. ThinkShutter to fizyczna osłona kamery, która blokuje obiektyw, by nie zobaczył Cię nikt niepowołany. Czytnik linii papilarnych jest zintegrowany z przyciskiem zasilania. Dzięki czemu możesz momentalnie uruchomić system i się zalogować jak w smartfonie.

oszałamiaj i daj się olśnić
wyświetlacz laptopa ThinkBook 13s jest nie tylko funkcjonalny, lecz i interesujący węższe 5,5-milimetrowe ramki pozostawiają więcej miejsca na ekranie. Ekran o rozdzielczości FHD został wyekwipowany w atrakcyjną technologię HDR Dolby Vision, dlatego wyświetla obraz jaśniejszy, o obszerniejszym kontraście i szczegółowości, a także z wyjątkowo wiernie odtworzonymi kolorami.

W życiu różnie bywa
ThinkBook 13s przeszedł liczne testy jakości i niezawodności, pomiędzy innymi odporności na zalanie nawet 60 cm3 wody, ekstremalną temperaturę i wibracje. Zawias ze stopu cynku został wyprodukowany metodą metalurgii proszków, dzięki czemu wytrzyma choćby 25 000 cykli otwierania i zamykania. Został pokryty indem i cyną w celu powiększenia niepodatności na korozję i optymalizacji odbioru sygnałów Wi-Fi.

Dłuższe działanie bez ładowania
Kiedy jesteś w drodze, szkoda tracić czas na szukanie gniazdek elektrycznych. Dlatego właśnie ThinkBook 13s działa na baterii do 11 godzin po jednym naładowaniu. Jeżeli energii zabraknie, technologia RapidCharge zapewni jej 80-procentowe uzupełnienie w ciągu zaledwie godziny. Dzięki czemu w trakcie 60-minutowego międzylądowania można przygotować baterię na ponad 9 godzin pracy.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.