Lenovo IdeaPad  [59-400556]

Lenovo IdeaPad [59-400556]

Przykro nam, w chwili obecnej brak ofert.

Informacje o produkcie

Dzięki temu komputerowi Twoja praca może być przyjemniejsza, a dobra zabawa jeszcze bardziej wciągająca. Lenovo 59-400556 cechuje przede wszystkim multimedialność i funkcjonalność. Sprawdź, na co go stać!

Lenovo IdeaPad  [59-400556]

Łączność

Połączenie z siecią WiFi możesz nawiązać wykorzystując moduł WLAN. W przewodowym łączeniu się z internetem pomocna okaże się karta sieciowa. Dla Twojej wygody wejścia USB rozmieszczono w taki sposób, żeby były jak najbardziej dostępne. Na dodatek bardzo pomocny może okazać się też czytnik kart SD.

Zasilanie

W zestawie znajduje się bateria, która jest odpowiednia do przedziału cenowego całego urządzenia - nie powinieneś być rozczarowany.

Lenovo IdeaPad  [59-400556]

Podusmowanie

Opisywany laptop to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują sprawnego i szybkiego urządzenia. Model, dzięki swoim parametrom i wydajnej baterii, pozwala na płynną pracę przez wiele godzin. Komponenty bazowe wystarczają do pracy biurowej, a także wystarczą do rozrywki audiowizualnej. Jeśli więc potrzebujesz przenośnego komputera, rozważ wybór modelu 59-400556.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie