Menu

Lenovo IdeaPad 80UV000NUK

Cechy produktu

  • Producent Lenovo 
  • Kod Producenta 80UV000NUK 
  • Przekątna ekranu 14 "
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 2 GB

Opis

Lekka i smukła konstrukcja

Lenovo Ideapad 510S jest istotnie mobilny, a przy tym ultrawydajny – perfekcyjnie nadaje się dla tych, którzy lubią pracować, grać i radować się rozrywką w drodze. Ideapad 510S jest aż do 20% smuklejszy i do 30% lżejszy od większości notebooków w swojej klasie.

Ideapad 510S: Waga od 1,7 kg; grubość od 19,3 mm
Pracuj, odpoczywaj, baw się

Wraz z procesorami Intel® Core™ szóstej generacji nadszedł czas na nowy kanon sprawności. To rodzina szczególnie szybkich, posiadających mnóstwo zalet procesorów z wbudowanymi funkcjami zabezpieczającymi, dzięki której produktywność, kreatywność oraz rozrywka osiągają wyższy poziom. Na dodatek wykorzystują ekscytujące funkcje systemu Windows 10, co pozwala uwolnić wyobraźnię i odkryć nowe możliwości.

Ideapad 510S: Osiągaj najkorzystniejsze rezultaty z najlepszą wersją Windows w historii
Zrób coś pokaźnego

Windows 10 to funkcjonalność, którą znasz i szereg nieprzeciętnych usprawnień, które pokochasz. Oferuje prędkie uruchamianie, zwiększone menu Start, zupełnie nową oglądarkę, a także Cortanę – Twojego osobistego, cyfrowego asystenta. Dzisiaj, korzystając choćby z wielu sprzętów, możesz zrobić więcej, bo pracujesz szybciej i efektywniej.

Ideapad 510S: Głośniki stereo z certyfikatem Harman® Audio
Wybierz swoją grafikę

Znajdź wyśmienity kompromis między ceną a efektywnością. Do powszednich zastosowań komputera i zawsze istotnego, bogatego obrazu wystarczy Ci zintegrowany układ graficzny Intel® HD. A jeśli myślisz o najnowszych grach albo wykorzystaniu laptopa do kreatywnych zadań, wybierz asygnowaną, nowoczesną kartę graficzną AMD.

Do rutynowych zastosowań komputera i za każdym razem istotnego, bogatego obrazu starczy Ci zintegrowany układ graficzny Intel® HD. A jeśli myślisz o najnowszych grach albo wykorzystaniu notebooka do kreatywnych zadań, wybierz asygnowaną, nowoczesną kartę graficzną AMD.

Ideapad 510S: Ultraszybkie Wi-Fi i moduł Bluetooth™
Podkręć głośność

Dwa głośniki stereo z certyfikatem Harman® Audio zapewnią Ci najwyższą jakość dźwięku w filmach i muzyce. Kiedy chcesz się odprężyć, wciśnij przycisk odtwarzania i ciesz się wspaniałym dźwiękiem.

Ideapad 510S: Lenovo Photo Master 2.0
Najwyższy komfort oglądania

Aby uzyskać najżywsze barwy i niemal 180° kąt widzenia, wyposaż swego Ideapad 510S w opcjonalny ekran Full HD o przekątnej 14 cali z technologią In-Plane Switching.

Ultraszybkie Wi-Fi

Dzięki szybkości aż trzykrotnie wyższej w porównaniu do konwencjonalnego Wi-Fi, moduł 802.11 a/c notebooka Ideapad 510S pozwala na przeglądanie sieci, strumieniowanie muzyki i filmów, a także udostępnianie plików z prędkością większą aniżeli kiedykolwiek.

Opcje przechowywania

Z dyskiem twardym o objętości aż do 1 TB, dyskiem SSD 256 GB albo dyskiem SSHD 500 GB masz niemało miejsca na przechowywanie wszystkich swych informacji, filmów, muzyki i fotografii.

Uśmiech, wymiana i porządkowanie – wszystko to w kilka sekund

Lenovo Photo Master 2.0 to postępowa biblioteka fotografii z instynktowną, wydajną nawigacją i narzędziami edycyjnymi. Dzięki funkcjom Auto Face Swap, pozwalającej na automatyczną wymianę twarzy, oraz Smart Event Sort, umożliwiającej inteligentne porządkowanie według wydarzeń, Ideapad 510S pozwoli Ci doprowadzić organizację i optymalizację zdjęć do perfekcji.

dodatkowe zabezpieczenia

Pozostawienie notebooka bez nadzoru w ruchliwej kawiarni może okazać się kosztowne. Na szczęście Ideapad 510S jest kompatybilny z wytrzymałą linką Kensington MiniSaver, dzięki której można prosto zabezpieczyć urządzenie, zapobiegając jego kradzież.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.