Menu

Lenovo 80WK01CTPB

Cechy produktu

 • Producent Lenovo 
 • Kod Producenta 80WK01CTPB 
 • Przekątna ekranu 15.6 "
 • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
 • System operacyjny Windows 10 
 • Dysk twardy 120 GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • Procesor Intel Core i7 
 • Karta graficzna HD Graphics 
 • Funkcje bluetooth 
 • Grubość 2.58 cm

Opis

Lenovo Premium Care

Zarejestruj zakup dowolnego artykułu Lenovo Legion lub Lenovo Yoga linii 500/700/900 w ciągu 30 dni od momentu zakupu, korzystając z formularza na stronie https://lenovopremiumcare.pl/

w sytuacji wystąpienia usterki, skorzystaj z Centrum Serwisowego Lenovo zgłaszając naprawę w systemie door-to-door.

Jeśli Twój komputer nie zostanie naprawiony w terminie 5 dni roboczych, otrzymasz zwrot wartości zakupu oraz naprawiony sprzęt.

Promocja obowiązuje dla zamówień zrealizowanych do 31.12.2019.

Regulamin promocji: http://files.lenovopolska.pl/lenovo-premium-care-regulation.pdf


Legion Y520 - nowy poziom dominacji

Wejdź na arenę ze smukłym, lekkim, przenośnym komputerem gamingowym, na którym prosto uruchomisz swoje ulubione gry. Ten działający z procesorem Intel generacji oraz wydajną kartą graficzną komputer proponuje nadzwyczajnej jakości dźwięk i opcjonalną hybrydową pamięć masową przyspieszającą działanie. Ten sprzęt jest gotowy do każdej akcji. Opcjonalna klawiatura z podświetleniem pozwala na granie w dzień i w nocy, a jej zoptymalizowane chłodzenie utrzymuje niską temperaturę w trakcie długich godzin zabawy.

Legion Y520-15IKBN - Rozwiązania dla graczy

W laptopie Lenovo Legion Y520-15IKBN znajduje się potężny układ graficzny NVIDIA GeForce GTX 1050M Ti, wyposażony w 4GB pamięci. Z racji tego, że karta ta korzysta z własnych zasobów, jest w stanie zapewnić płynną grafikę w wymagających grach i aplikacjach do obróbki plików graficznych. Dzięki czemu dostajesz wyraźny obraz, bez względu na to czy oddajesz się rozrywce, edytujesz filmy, czy stwarzasz własne treści. Korzystanie z multimediów na co dzień i w pracy na tym laptopie będzie istotnie wydajniejsze.

produktywność w każdych warunkach

Znajdujący się w notebookie Lenovo Legion Y520-15IKBN procesor Intel zapewni Ci wzrost sprawności, który od razu zauważysz, zwłaszcza w trakcie korzystania z kilku programów w tym samym czasie. Dzięki progresywnej technologii możesz prcować wielozadaniowo na swoich zasadach. Jeśli uwielbiasz gry, to przygotuj się na konkretne wrażenia – Legion Y520 dostarczy Ci rozrywki na sporo godzin.

Legion Y520-15IKBN - perfekcyjny do multimediów

Jasny wyświetlacz i wielki kąt widzenia powodują, że filmy na ekranie modelu Y520-15IKBN będą wyglądały zniewalająco. Zachwyć się wyraźnymi szczegółami i naturalnie odwzorowanymi kolorami. Dobiegający z głośników Harman dźwięk Dolby Home Theatre zaskoczy Cię bogactwem subtelnych odcieni brzmieniowych i konkretnymi basami. Od razu przeniesiesz się w samo centrum akcji.

Więcej miejsca na Twoje pliki

Pojemny dysk 1TB pozwoli Ci przechowywać ulubione filmy, muzykę, zdjęcia i gry bez obawy, iż zabraknie na wszystko miejsca. Nie musisz wydawać pieniędzy na uzupełniające dyski przenośne czy martwić się opłacaniem abonamentu za trzymanie informacji w chmurze. Stwórz linię fotografii lub ulubionych piosenek na komputerze i miej do niej błyskawiczny dostęp w każdej chwili.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.