Menu

Lenovo 80X800HSPB

Cechy produktu

  • Producent Lenovo 
  • Kod Producenta 80X800HSPB 

Opis

starannie zaprojektowany wysmakowana, dopracowana aluminium kompozycja laptopa Yoga 520 jest dostępna w wariantach kolorystycznych Mineral Grey i Onyx Black. Starannie tworzone skośne krawędzie zostały zaprojektowane z myślą o wzmocnieniu wrażenia czystych linii i postępowego wzornictwa.

Natomiast zmodernizowany touchpad gwarantuje płynność obsługi oraz niezwykłą precyzję. Rozciągliwe możliwości dzięki zawiasowi działającemu w zakresie 360 poziomów Yoga 520 to więcej notebook — to towarzysz, który przystosuje się do Twojego planu dnia.

Dzięki trwałemu zawiasowi działającemu w zakresie 360 poziomów możesz łatwo przechodzić między trybem tabletu usprawniającym przeglądanie stron internetowych, a także trybem namiotu, który idealnie sprawdza się podczas strumieniowego przesyłania filmów, a także oglądania programów telewizyjnych.

Taka elastyczność pozwala za każdym razem ustawić rewelacyjny kąt. Pracuj i baw się dzięki opcjonalnemu, intensywnemu rysikowi Lenovo Active Pen oraz funkcji Windows Ink Dzięki niezwykłej precyzji, a także technice palm rejection aktywny rysik Lenovo Active Pen imituje wrażenia notowania na papierze.

Dzięki funkcji Windows Ink — przystępnej bezpośrednio z paska zadań — pokochasz nowe sposoby zezwalające na zmianę pomysłów w realne działania. Pisz notatki, które zsynchronizują się z Cortaną i będą samoczynnie dostępne w pozostałych urządzeniach albo uwolnij wyobraźnię i stwórz odręcznie kartkę urodzinową.

Zyskaj techniczną przewagę dzięki procesorowi Intel® Core™ laptop Yoga 520 ma ogromne możliwości dzięki najlepszym na rynku procesorom Intel® Core™ i pojemnej pamięci hybrydowej. Ciesz się błyskawicznym rozruchem i niesamowicie szybkim transferem.

Pamięć do 16 GB pozwala korzystać z większej liczby aplikacji, nowoczesnych programów i większych plików bez spowalniania systemu. Windows 10 – najkorzystniejszy Windows w historii laptop Yoga 520 jest przystępny z systemem Windows 10 Home zawierającym zestaw nowych funkcji, które usprawniają życie.

Poznaj Cortanę, Twoją osobistą cyfrową asystentkę, która odpowiada na Twoje pytania, ustawia przypomnienia i w miarę użytkowania zapamiętuje, co najistotniej uwielbiasz. Cortana współpracuje z ponad tysiącem aplikacji i serwisów,za każdym razem udzielić Ci odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

I co najważniejsze, Cortana pracuje na wszelkich Twoich urządzeniach działających w systemie Windows 10, ulepszoną organizację pracy. Produktywny akumulator i zawsze włączone ładowanie poprzez USB posiadając ponad 10 godzin pracy na akumulatorze, możesz śmiało pozbyć się kabli.

Poza tym Yoga 520 nie raz poratuje Cię funkcją za każdym razem włączonego ładowania poprzez USB, która pozwala wygodnie naładować smartfon bądź inne użytkowane urządzenie, nawet gdy notebook jest zamknięty. Czytnik linii papilarnych, a także funkcja Windows Hello to prosty sposób na obszerniejsze bezpieczeństwo Loguj się do swego laptopa Yoga 520 trzy razy szybciej dzięki opcjonalnemu czytnikowi linii papilarnych i przekonaj się, iż hasła należą już do przeszłości.

Dzięki wsparciu funkcji Windows Hello, logowanie stanie się bezproblemowe na stronach takich jak DropBox i wielu innych - za jednym dotknięciem palcem. Niewyobrażalnie wyrazisty obraz w jakości Full High Definition ekran dotykowy IPS Full HD (14’’) pozwala oglądać filmy i surfować po Internecie, ciesząc się przy tym genialnym, detalowym obrazem pod niemal każdym kątem — więc odpręż się na kanapie lub obejrzyj film ze znajomymi.

Ramki po dwóch stronach ekranu pozostały zwężone, dzięki czemu oglądanie jest jeszcze przyjemniejsze. Czysty i znaczny dźwięk dzięki głośnikom Harman z systemem Dolby® Audio Premium™ Zatop się w dźwiękach swego ulubionego albumu albo wsłuchaj się uważnie w każde słowo rozmówców w trakcie połączenia konferencyjnego dzięki głośnikom Harman z systemem Dolby® Audio Premium.

progresywna technika maksymalizacji głośności zastosowana w laptopie Yoga 520 zagwarantuje głośniejszy, czystszy dźwięk pozbawiony cyfrowych zakłóceń i zjawiska pompowania — element do równoważenia dźwięku daje gwarancję, że dźwięk będzie brzmiał spójnie bez względu na użyty program.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.