Menu

Lenovo 80XF00F0PB

Cechy produktu

  • Producent Lenovo 
  • Kod Producenta 80XF00F0PB 

Opis

sprężystość połączona z produktywnością Miix 320 można prosto przełączać między trybami tabletu i laptopa. Bez względu na to, gdzie jesteś, w jednej chwili trzymasz w rękach interaktywny tablet z bogactwem multimediów, a w następnej - w pełni użyteczny laptop z klawiaturą i narzędziami niezbędnymi do pracy.

Procesor Intel® Atom™ nowej generacji 4-rdzeniowy procesor Intel® Atom™ x5 akcentuje się niezwykłą płynnością pracy, możliwością błyskawicznego oglądania sieci i generowania perfekcyjnej grafiki. Pracuj i graj, kiedy chcesz.

Procesor w Twoim MIIX 320 jest gotowy na wszystko. Obsługa systemu Windows 10 Pro Opcjonalny system Windows 10 Pro pozwala momentalnie zacząć pracę i skupić się na swych zadaniach. Zupełnie nowa przeglądarka usprawnia surfowanie i odkrywanie nowych treści, czytanie i udostępnianie oraz wykonywanie innych zadań.

Dzięki przystępności ulubionych aplikacji kompletu Office możesz pracować w każdej sytuacji i wspólnie z innymi osobami. Klawiatura dla obszerniejszej skuteczności rozszerz swoją skuteczność, podłączając klawiaturę z pogrupowanymi przyciskami do tabletu z wyświetlaczem Full HD o przekątnej 10,1 cala.

Klawiatura z dwoma portami do podłączenia innych maszyn zezwala na płynne pisanie. Staranny touchpad pozwala rozszerzać i pomniejszać obraz poprzez zsuwanie i rozsuwanie palców oraz korzystać z gestów realizowanych kilkoma palcami.

Przyciągająca wzrok lekkość Zaokrąglone krawędzie, proste linie i szykowne detale powodują, że Miix 320 jest niesamowicie lekki - waży około 1 kg. Dzięki czemu urządzenie możesz wziąć, gdzie tylko zechcesz.

Musisz jedynie wybrać jeden z dwóch dostępnych barw: Platinum Silver lub Snow White. Cały dzień pracy na akumulatorze W pełni naładowany Miix 320 działa nawet 10 godzin na zasilaniu akumulatorowym. Zatem możesz być w terenie od rana do wieczora, nie marnując czasu na szukaniu ładowarki lub gniazdka.

niezwykle prędkie połączenie Wi-Fi Połączenie Wi-Fi w standardzie 802.11ac jest trzykrotnie szybsze od standardowego połączenia Wi-Fi. Co więcej niesamowita prędkość połączenia Wi-Fi przekłada się na jego większą stabilność, a to z kolei sprawia mniejsze opóźnienia i istotnie płynniejsze oglądanie stron.

Stała łączność nawet poza zasięgiem Znajdujesz się poza zasięgiem sieci Wi-Fi? Bez obaw. Opcjonalne połączenie LTE pozwala zespoić się z siecią z dowolnego miejsca, w którym jest przystępna komórkowa transmisja informacji.

Podwójna antena ulepsza łączność, dlatego możesz odbierać szerszą gamę sygnałów i korzystać z połączenia jednostajniejszego aniżeli w zwykłym tablecie. Wyświetlacz z wyśmienitym obrazem Miix 320 jest wyekwipowany w imponujący wyświetlacz o przekątnej 10,1 cala, który pozwala uzyskać spory stopień szczegółowości i żywe barwy.

przeglądaj internet, oglądaj swoje ulubione filmy lub przypomnij sobie najciekawsze momenty wakacji utrwalone na zdjęciach — bez wątpienia zachwyci Cię wyrazisty obraz w ja...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.