Menu

Lenovo 80Y700G5PB

Cechy produktu

 • Producent Lenovo 
 • Kod Producenta 80Y700G5PB 
 • Przekątna ekranu 13.9 "
 • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
 • System operacyjny Windows 10 
 • Dysk twardy 256 GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • Procesor Intel Core i5 
 • Karta graficzna HD Graphics 
 • Funkcje bluetooth, ekran dotykowy 
 • Grubość 1.4 cm

Opis

Bardziej wysmakowany aniżeli kiedykolwiek wcześniej poprzez drastyczne uproszczenie formy i zmniejszenie złożoności wyglądu, zaprojektowaliśmy Yoga 920 tak,laptop wyglądał na jeszcze cieńszy. Oferujący polerowane aluminium CNC i zbudowany tak, by wytrzymywał zużycie, laptop Yoga 920 jest tak wytrzymały, jak wykwintny. Przystępny w ciepłych wyszukanych kolorch miedzi, brązu i platyny. O wielu twarzach. Tak jak ty progresywny zawias bransoletowy płynnie obraca się w zależności od potrzeb, a precyzja i trwałość zapewniają stabilność używania. W zawiasie zagnieżdżono antenę Wi-Fi i odpowietrzniki, które zapewniają równomierną gładkość wszelkich powierzchni i jeszcze obszerniejszą wygodę pisania, gdy notebook znajduje się na kolanach. Jednak największą zaletą tej konstrukcji jest ochrona procesora przed długookresowymi uszkodzeniami spowodowanymi kurzem. 4096 poziomów nacisku Siedemdziesiąt dwa procent osób nadal codziennie korzysta ze staroświeckiego pióra. Po co zmieniać przyzwyczajenia? Rysik Lenovo Active Pen 2 dostarcza naturalne wrażenie pisania piórem na papierze, a także precyzyjność dwukrotnie większą niż rysiki konkurencji. Zdziałaj więcej dzięki funkcji Windows Ink Z technologią Windows Ink uruchamianą jednym kliknięciem rysika Active Pen 2 zaopatrzonego w technikę Bluetooth, notuj swoje pomysły, gdy tylko przyjdą Ci do głowy. Rysuj po mapie i uzyskuj natychmiastowe wskazówki podczas jazdy; synchronizuj swoje notatki z wszystkimi swoimi urządzeniami z systemem Windows; publikuj podpisane nagrania w mediach społecznościowych i sporo więcej. Asystent głosowy na dużą odległość Poznaj Windows Cortana, swojego osobistego, uruchamianego głosem cyfrowego asystenta, który jest gotowy udzielić Ci odpowiedzi na wszystkie pytania, otwierać niezbędne aplikacje, ustawiać przypomnienia i mnóstwo więcej. Dzisiaj Yoga 920 reaguje choćby na pytania i polecenia głosowe w trybie gotowości - z odległości choćby do 4 metrów.* *Wymaga połączenia Wi-Fi i aktualizacji Windows 10 Fall Creators. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu Dzięki funkcji Constant Connect, notebook Yoga 920 pobiera wiadomości e-mail, odtwarza muzykę i odbiera połączenia Skype - nawet w trybie gotowości.* Bez czasu ładowania, bez komplikacji. *Wymaga połączenia Wi-Fi i aktualizacji Windows 10 Fall Creators, która zostanie automatycznie przeprowadzona 17 października 2017 r. Dźwięk przestrzenny 360º dzięki technologii Dolby Atmos Doświadcz zadziwiającego dźwięku w technice DolbyDoświadcz zadziwiającego dźwięku w technice Dolby® Atmos wytwarzającej trójwymiarową przestrzeń dźwiękową, w której dźwięki płyną z wszystkich kierunków, gdy słuchasz muzyki poprzez słuchawki. Poczujesz jego dźwięk. *Wymaga połączenia Wi-Fi i aktualizacji Windows 10 Fall Creators, która zostanie automatycznie przeprowadzona 17 października 2017 r. Doskonałe procesory Intel® Core™ 8. Generacji Dzięki kolekcji 8 generacji...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.