Menu

Lenovo 80Y700G6PB

Cechy produktu

 • Producent Lenovo 
 • Kod Producenta 80Y700G6PB 
 • Przekątna ekranu 13.9 "
 • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
 • System operacyjny Windows 10 
 • Dysk twardy 256 GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • Procesor Intel Core i7 
 • Karta graficzna HD Graphics 
 • Funkcje bluetooth, ekran dotykowy 
 • Grubość 1.4 cm

Opis

Bardziej stylowy aniżeli kiedykolwiek wcześniej przez drastyczne uproszczenie formy i zmniejszenie złożoności wyglądu, zaprojektowaliśmy Yoga 920 tak,laptop wyglądał na jeszcze cieńszy. Oferujący polerowane aluminium CNC i zbudowany tak, by wytrzymywał zużycie, notebook Yoga 920 jest tak wytrzymały, jak stylowy. Przystępny w ciepłych wyszukanych barwach miedzi, brązu i platyny. O wielu twarzach. Tak jak ty innowacyjny zawias bransoletowy płynnie obraca się w zależności od potrzeb, a precyzja i wytrzymałość gwarantują stabilność wykorzystywania. W zawiasie zagnieżdżono antenę Wi-Fi i odpowietrzniki, które gwarantują równomierną gładkość wszelkich powierzchni i jeszcze pokaźniejszą wygodę pisania, gdy notebook znajduje się na kolanach. Jednak największą zaletą tej konstrukcji jest ochrona procesora przed długofalowymi uszkodzeniami spowodowanymi kurzem. 4096 stopni nacisku Siedemdziesiąt dwa procent osób nadal codziennie korzysta ze staroświeckiego pióra. Po co zmieniać przyzwyczajenia? Rysik Lenovo Active Pen 2 dostarcza naturalne wrażenie pisania piórem na papierze oraz dokładność dwukrotnie obszerniejszą niż rysiki konkurencji. Zdziałaj więcej dzięki funkcji Windows Ink Z technologią Windows Ink uruchamianą jednym kliknięciem rysika Active Pen 2 wyekwipowanego w technologię Bluetooth, notuj swoje pomysły, gdy tylko przyjdą Ci do głowy. Rysuj po mapie i otrzymuj natychmiastowe wskazówki w trakcie jazdy; synchronizuj swoje notatki z wszystkimi swoimi urządzeniami z systemem Windows; publikuj podpisane nagrania w mediach społecznościowych i sporo więcej. Asystent głosowy na dużą odległość Poznaj Windows Cortana, swego osobistego, uruchamianego głosem cyfrowego asystenta, który jest gotowy udzielić Ci odpowiedzi na wszystkie pytania, otwierać konieczne aplikacje, ustawiać przypomnienia i mnóstwo więcej. Dzisiaj Yoga 920 reaguje nawet na pytania i polecenia głosowe w trybie gotowości - z odległości nawet do 4 metrów.* *Wymaga połączenia Wi-Fi i aktualizacji Windows 10 Fall Creators. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu Dzięki funkcji Constant Connect, notebook Yoga 920 pobiera wiadomości e-mail, odtwarza muzykę i odbiera połączenia Skype - choćby w trybie gotowości.* Bez czasu ładowania, bez komplikacji. *Wymaga połączenia Wi-Fi i aktualizacji Windows 10 Fall Creators, która zostanie samoczynnie przeprowadzona 17 października 2017 r. Dźwięk przestrzenny 360º dzięki technice Dolby Atmos Doświadcz zadziwiającego dźwięku w technice DolbyDoświadcz zadziwiającego dźwięku w technologii Dolby® Atmos stwarzającej trójwymiarową przestrzeń dźwiękową, w której dźwięki płyną z wszystkich kierunków, gdy słuchasz muzyki przez słuchawki. Poczujesz jego dźwięk. *Wymaga połączenia Wi-Fi i aktualizacji Windows 10 Fall Creators, która zostanie automatycznie przeprowadzona 17 października 2017 r. Idealne procesory Intel® Core™ 8. Generacji Dzięki linii 8 generacji...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.