Menu

Lenovo 81AX00C3PB

Cechy produktu

 • Producent Lenovo 
 • Kod Producenta 81AX00C3PB 
 • Przekątna ekranu 15.6 "
 • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
 • System operacyjny Windows 10 
 • Dysk twardy 256 GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • Procesor Intel Core i5 
 • Karta graficzna HD Graphics 
 • Funkcje bluetooth, czytnik kart pamięci, napęd optyczny 
 • Grubość 2.2 cm

Opis

Prostota z założenia upraszczająca pracę wysmakowany i niezawodny 15-calowy laptop V330 działa błyskawicznie mimo dostępnej ceny i pozwala na koncentrację na sukcesach firmy. Jest zaopatrzony w efektywną technologię Intel, która usprawnia pracę.

laptop ten jest zoptymalizowany pod kątem bezpieczeństwa, wszechstronności i bezawaryjności, dlatego zniży obciążenie Twojego zespołu IT. To urządzenie dla lubiących konkrety profesjonalistów pomaga zrobić dobre wrażenie na klientach.

Przyjemna nieprzewidzianka dla działów IT Prosty. Wszechstronny. Kompatybilny. V330 jest przystępny we wdrażaniu — oferuje prostotę funkcji systemu Windows 10 Pro, wszechstronność kieszeni UltraBay, która może pomieścić napęd dysków optycznych lub dodatkową baterię oraz zgodność sprzętową przy użyciu kilku portów USB-C i USB 3.0.

bezawaryjny. Nietrudny w naprawie. Bezpieczny. Dział IT nie napracuje się również nad konserwacją V330. O bezusterkowości tego laptopa świadczy seria rygorystycznych testów obejmujących wstrząsy, upuszczenia i inne arcytrudne sytuacje.

Jestprawidłowo zabezpieczony przy użyciu fizycznej osłony kamery, dotykowego czytnika linii papilarnych i oprogramowania firmware TPM 1.2 lepsza praca i rozrywka Niezależnie od tego, co robisz, na panoramicznym wyświetlaczu antyodblaskowym o rozdzielczości do FHD (1920 x 1080) możesz podziwiać piękny obraz.

Wykonaj wszystkie zadania. Zaimponuj kreatywnością. Obejrzyj film. Ekran tego notebooka otwiera się w zakresie 180 poziomów. Dzięki czemu możesz łatwo prezentować jego zawartość innym osobom, współpracować albo po prostu wygodnie używać laptopa w wybrany sposób.

Jeszcze łatwiejsza praca w dowolnym miejscu ergonomiczna klawiatura V330 została opracowana z myślą o wygodnym, bezbłędnym pisaniu. Wykonywanie zadań przyspiesza pełnowymiarowa klawiatura, dzięki sporemu panelowi dotykowemu nie potrzebujesz myszy podczas pracy poza biurem, a przy użyciu pojemnej baterii z technologią QuickCharge i opcjonalnej baterii w module UltraBay możesz pracować długo bez poszukiwania gniazdka.

Nie daj szans złodziejom informacji — ani grawitacji Wiemy, jak ważne są dane na Twoim komputerze. Dlatego V330 ma oprogramowanie firmware Trusted Platform Module (TPM), które współdziała z funkcją BitLocker w Windows 10 Pro.

Obie funkcje szyfrują wszystkie Twoje , a także hasła. Active Protection System (APS) automatycznie blokuje dysk twardy po wykryciu upadku, broniąc przed utratą danych. Gniazdo linki zabezpieczającej Kensington broni przed kradzieżą laptopa, a fizyczna osłona kamery w V330 pomaga w ochronie prywatności — starczy ją zasunąć, żeby kamera nie mogła rejestrować żadnego obrazu.

Nie zawracaj sobie głowy hasłem Dzięki opcjonalnemu, zastosowanemu, dotykowemu czytnikowi linii papilarnych nie trzeba już pamiętać hasła. Starczy dotknąć czytnika linii papilarnych, aby uzyskać dostęp do zawartości V330, albo zalogować się samoczynnie prz...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.