Menu

Lenovo IdeaPad 81AX00DRPB

Cechy produktu

 • Producent Lenovo 
 • Kod Producenta 81AX00DRPB 
 • Przekątna ekranu 15.6 "
 • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
 • System operacyjny Windows 10 
 • Dysk twardy 256 GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • Procesor Intel Core i5 
 • Karta graficzna Radeon 530 
 • Funkcje bluetooth, czytnik linii papilarnych, napęd optyczny 
 • Grubość 2.2 cm

Opis

Prostota z założenia upraszczająca pracę wytworny i bezusterkowy 15-calowy notebook V330 działa momentalnie mimo dostępnej ceny i umożliwia koncentrację na sukcesach marki. Jest wyekwipowany w skuteczną technikę Intel, która usprawnia pracę.

notebook ten jest zoptymalizowany pod kątem bezpieczeństwa, wszechstronności i bezusterkowości, dlatego obniży obciążenie Twojego zespołu IT. To urządzenie dla ceniących konkrety profesjonalistów pomaga zrobić prawidłowe wrażenie na klientach.

Przyjemna nieoczekiwanka dla działów IT Prosty. Wszechstronny. Kompatybilny. V330 jest nietrudny we wdrażaniu — oferuje prostotę funkcji systemu Windows 10 Pro, wszechstronność kieszeni UltraBay, która może pomieścić napęd dysków optycznych albo dodatkową baterię, a także zgodność sprzętową przy użyciu kilku portów USB-C i USB 3.0.

bezawaryjny. Łatwy w naprawie. Bezpieczny. Dział IT nie napracuje się też nad konserwacją V330. O niezawodności tego laptopa świadczy seria rygorystycznych testów obejmujących wstrząsy, upuszczenia i inne skrajne sytuacje.

Jestnależycie zabezpieczony przy użyciu fizycznej osłony kamery, dotykowego czytnika linii papilarnych i oprogramowania firmware TPM 1.2 lepsza praca i rozrywka Niezależnie od tego, co robisz, na panoramicznym wyświetlaczu antyodblaskowym o rozdzielczości do FHD (1920 x 1080) możesz podziwiać błyskotliwy obraz.

Wykonaj wszystkie zadania. Zaimponuj kreatywnością. Obejrzyj film. Wyświetlacz tego notebooka otwiera się w zakresie 180 stopni. Dzięki temu możesz prosto prezentować jego zawartość innym osobom, współpracować albo po prostu wygodnie używać notebooka w wybrany sposób.

Jeszcze łatwiejsza praca w dowolnym miejscu funkcjonalna klawiatura V330 została opracowana z myślą o wygodnym, bezbłędnym pisaniu. Realizowanie zadań przyspiesza pełnowymiarowa klawiatura, dzięki sporemu panelowi dotykowemu nie Ci potrzeba myszy w trakcie pracy poza biurem, a przy użyciu pojemnej baterii z technologią QuickCharge oraz opcjonalnej baterii w module UltraBay możesz pracować długo bez poszukiwania gniazdka.

Nie daj szans złodziejom danych — ani grawitacji Wiemy, jak ważne są dane na Twoim komputerze. Dlatego V330 ma oprogramowanie firmware Trusted Platform Module (TPM), które współdziała z funkcją BitLocker w Windows 10 Pro.

Obie funkcje szyfrują wszystkie Twoje oraz hasła. Active Protection System (APS) automatycznie blokuje dysk twardy po wykryciu upadku, chroniąc przed utratą danych. Gniazdo linki zabezpieczającej Kensington chroni przed kradzieżą notebooka, a fizyczna osłona kamery w V330 pomaga w ochronie prywatności — wystarczy ją zasunąć, żeby kamera nie mogła rejestrować żadnego obrazu.

Nie zawracaj sobie głowy hasłem Dzięki opcjonalnemu, zastosowanemu, dotykowemu czytnikowi linii papilarnych nie trzeba już pamiętać hasła. Wystarczy dotknąć czytnika linii papilarnych, aby uzyskać dostęp do zawartości V330, lub zalogować się automatycznie prz...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.