Menu

Lenovo 81AX00J5PB

Cechy produktu

  • Producent Lenovo 
  • Kod Producenta 81AX00J5PB 
  • Przekątna ekranu 15 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • System operacyjny Windows 10 
  • Dysk twardy 1000 GB
  • Pamięć RAM 2 GB
  • Procesor Intel Core i3 
  • Funkcje czytnik linii papilarnych, napęd optyczny 

Opis

Prostota z założenia upraszczająca pracę wytworny i niezawodny 15-calowy laptop V330 działa szybko mimo dostępnej ceny i zezwala na koncentrację na sukcesach firmy. Jest zaopatrzony w produktywną technologię Intel, która upraszcza pracę.

laptop ten jest zoptymalizowany pod kątem bezpieczeństwa, wszechstronności i niezawodności, dlatego zmniejszy obciążenie Twojego zespołu IT. To urządzenie dla ceniących konkrety profesjonalistów pomaga zrobić dobre wrażenie na klientach.

Przyjemna nieprzewidzianka dla działów IT Prosty. Wszechstronny. Kompatybilny. V330 jest nieskomplikowany we wdrażaniu — proponuje prostotę funkcji systemu Windows 10 Pro, wszechstronność kieszeni UltraBay, która może pomieścić napęd dysków optycznych lub dopełniającą baterię i zgodność sprzętową przy użyciu kilku portów USB-C i USB 3.0.

bezawaryjny. Przystępny w naprawie. Bezpieczny. Dział IT nie napracuje się też nad konserwacją V330. O niezawodności tego notebooka świadczy kolekcja rygorystycznych testów obejmujących wstrząsy, upuszczenia i inne arcytrudne sytuacje.

Jestpoprawnie zabezpieczony przy użyciu fizycznej osłony kamery, dotykowego czytnika linii papilarnych i oprogramowania firmware TPM 1.2 udoskonalona praca i rozrywka Niezależnie od tego, co robisz, na panoramicznym wyświetlaczu antyodblaskowym o rozdzielczości do FHD (1920 x 1080) możesz podziwiać atrakcyjny obraz.

Wykonaj wszystkie zadania. Zaimponuj kreatywnością. Obejrzyj film. Wyświetlacz tego laptopa otwiera się w zakresie 180 stopni. Dzięki temu możesz łatwo prezentować jego zawartość innym osobom, współpracować albo po prostu komfortowo używać notebooka w wybrany sposób.

Jeszcze łatwiejsza praca w dowolnym miejscu użyteczna klawiatura V330 została opracowana z myślą o wygodnym, bezbłędnym pisaniu. Realizowanie zadań przyspiesza pełnowymiarowa klawiatura, dzięki znacznemu panelowi dotykowemu nie potrzebujesz myszy podczas pracy poza biurem, a przy użyciu pojemnej baterii z technologią QuickCharge oraz opcjonalnej baterii w module UltraBay możesz pracować długo bez poszukiwania gniazdka.

Nie daj szans złodziejom informacji — ani grawitacji Wiemy, jak ważne są informacje na Twoim komputerze. Dlatego V330 ma oprogramowanie firmware Trusted Platform Module (TPM), które współdziała z funkcją BitLocker w Windows 10 Pro.

Obie funkcje szyfrują wszystkie Twoje oraz hasła. Active Protection System (APS) automatycznie blokuje dysk twardy po wykryciu upadku, broniąc przed utratą danych. Gniazdo linki zabezpieczającej Kensington broni przed kradzieżą notebooka, a fizyczna osłona kamery w V330 pomaga w ochronie prywatności — starczy ją zasunąć, żeby kamera nie mogła rejestrować żadnego obrazu.

Nie zawracaj sobie głowy hasłem Dzięki opcjonalnemu, zastosowanemu, dotykowemu czytnikowi linii papilarnych nie trzeba już pamiętać hasła. Wystarczy dotknąć czytnika linii papilarnych, by uzyskać dostęp do zawartości V330, lub zalogować się automatycznie prz...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.