Menu

Lenovo IdeaPad 81BV009TPB

Cechy produktu

 • Producent Lenovo 
 • Kod Producenta 81BV009TPB 
 • Przekątna ekranu 13.3 "
 • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
 • System operacyjny Windows 10 
 • Dysk twardy 256 GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • Procesor Intel Core i5 
 • Karta graficzna HD Graphics 
 • Funkcje bluetooth 
 • Grubość 1.4 cm

Opis

wysmakowany nowy design i aluminiowe wykończenia 13-calowy IdeaPad 720S jest obrabiany techniką użytkowaną do kształtowania i polerowania diamentów. Jego zmodernizowana wersja z wykwintnymi dodatkami i ściętymi krawędziami powoduje, iż wygląda na jeszcze cieńszy.

IdeaPad 720S jest zaskakująco stylowy. Możesz wsadzić go do torby i pracować albo oglądać filmy i zdjęcia wszędzie tam, gdzie chcesz. Nigdy nie będzie Ci ciążyć. Imponująca sprawność usprawniająca pracę 13-calowy IdeaPad 720S opiera się na mocy modelu IdeaPad 520S, oferując procesor Intel Core oraz dodatkowy, wysoce skuteczny dysk SSD PCIe.

Pobieraj filmy, przechowuj zdjęcia i nagrania i dużo innych. Dzięki nawet 8 GB RAM będziesz w stanie łatwo i ekspresowo wykonywać sporo zadań równocześnie. Nieprzeciętna jakość obrazu i cieniutkie ramki ekranu Ciesz się zapierającą dech w piersiach grafiką, oglądając filmy wideo i ulubione seriale telewizyjne albo oglądając fotografie online.

IdeaPad 720S oferuje rozdzielczość do FHD oraz nową konstrukcję ze pokaźnie cieńszymi ramkami wokół ekranu, co gwarantuje jakość wizualną kina domowego. Prawdziwie wciągające efekty dźwiękowe IdeaPad 720S wyposażony jest w wspaniałe głośniki JBL z technologią Dolby Audio gwarantującą głośny, znaczny dźwięk niezależnie od tonacji czy głośności.

Można również wybrać model z rewolucyjną technologią Dolby Atmos wytwarzającą zapierające dech w piersiach wrażenie pełnego otoczenia dźwiękiem i umieszczającą użytkownika w centrum akcji. Najszybszy port na świecie IdeaPad 720S wyposażony jest w port USB C Thunderbolt™ 3 – rewolucyjną technikę łączności obsługującą wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości i wysoce wydajne urządzenia do przechowywania oraz umożliwiającą szybkie ładowanie.

Podłącz notebooka do wielu wyświetlaczy, a następnie zsynchronizuj informacje i utwórz kopie zapasowe z szybkością do 40 Gb/s – osiem razy szybciej poprzez USB 3.0! Możesz nagrywać i edytować liczne filmy wideo w czasie rzeczywistym albo podłączać łańcuchowo inne urządzenia, żeby ułatwić sobie pracę.

prędkie i bezpieczne logowanie z czytnikiem linii papilarnych Usprawnij pracę dzięki systemowi logowania Windows Hello, który współpracuje z opcjonalnym czytnikiem linii papilarnych zapewniającym bezpieczne logowanie w niecałe dwie sekundy, czyli trzy razy szybciej niżeli wynosi średni czas wpisania hasła.

Będziesz także w stanie logować się do przeróżnych aplikacji partnerskich, takich jak DropBox, jednym dotknięciem palca. Jedno zmartwienie z głowy. Ułatw sobie życie dzięki systemowi Windows 10 Home IdeaPad 720S proponuje Windows 10 Home: system z wieloma nowymi, niebanalnymi funkcjami.

Poznaj Cortanę, Twoją własną osobistą cyfrową asystentkę, która ochoczo odpowie na pytania, otworzy konieczne aplikacje, ustawi przypomnienia, a choćby odczyta ważne spotkania z kalendarza. Cortana współpracuje z ponad tysiącem aplikacji i usług,zawsze podsunąć Ci właściwą odpow...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.