Menu

Lenovo IdeaPad 81C7004FPB

Cechy produktu

 • Producent Lenovo 
 • Kod Producenta 81C7004FPB 
 • Przekątna ekranu 15.6 "
 • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
 • System operacyjny Windows 10 
 • Dysk twardy 256 GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • Procesor Intel Core i7 
 • Karta graficzna HD Graphics 
 • Funkcje bluetooth, czytnik kart pamięci 
 • Grubość 2.17 cm

Opis

wspaniała produktywność w połączeniu z elegancką stylistyką IdeaPad 720, z pięknym wykończeniem z polerowanego aluminium, łączy zaawansowaną sprawność z rewelacyjną stylistyką. To pokaźny krok naprzód w porównaniu z IdeaPad 520 – ten potężny notebook oferuje szybszy i większy dysk oraz niezwykle produktywny układ graficzny dla gracza takiego jak Ty.

wyświetlacz 15,6 cala z nad wyraz wąską ramką gwarantujący żywe barwy i znaczny kąt widzenia powoduje, iż możesz grać z równym zaangażowaniem, co pracować. Nie ograniczaj się. Zoptymalizowana konstrukcja z nadzwyczajnym wykończeniem IdeaPad 720 ma obudowę nowej konstrukcji o polerowanych metalowych powierzchniach i subtelnie zaokrąglonych krawędziach.

Obróbka przy użyciu tych samych rozwiązań, które służą do kształtowania i polerowania diamentów, daje na skutek czego wytworny, stylowy notebook. Produktywny i szybk Jak najlepiej wykorzystaj swój czas i energię dzięki procesorom Intel Core i innowacyjnym dyskom.

W przeciwieństwie do IdeaPad 520 w tym modelu można wybrać konfigurację z pojemnym dyskiem HDD SATA (do 2 TB), sprawnym dyskiem SSD PCIe (do 512 GB) lub połączyć ich zalety w hybrydowym komplecie SSD PCIe 256 GB oraz HDD SATA 1 TB.

teraz możesz uruchamiać komputer, używać aplikacji i przesyłać pliki szybciej aniżeli dotąd. Rozszerz wydajność dzięki Intel Optane IdeaPad 720 można wyposażyć w pamięć Intel Optane 16 GB – to świeże rozwiązanie rozpoznające pliki i aplikacje, z których korzystasz przeważnie, i zezwalające na szybsze ich otwieranie i wykorzystywanie przez zapisanie ich w specjalnych układach.

dzięki temu możesz wyszukiwać pliki cztery razy szybciej, uruchamiać gry 67% szybciej i robić szybciej mnóstwo innych rzeczy. To przystępny, niedrogi sposób zwiększenia możliwości swego systemu i optymalizacji wykorzystania energii.

efektywność godna komputera do gier Możliwość wyboru potężnej przeznaczonej karty graficznej AMD Radeon RX 560 sprawia, iż IdeaPad 720 gwarantuje do 2,5x pokaźniejszą skuteczność niż poprzednie generacje. Dedykowana karta graficzna wykorzystuje własny procesor, więc możesz pomiędzy innymi grać w nowoczesne gry, kreować filmy czy edytować fotografie bez pogorszenia wydajności procesora głównego czy zużycia energii.

Zrób więcej każdego dnia dzięki Windows 10 IdeaPad 720 oferuje Windows 10 – system z wieloma nowymi, atrakcyjnymi funkcjami. Nie wiesz, do jakiej iść restauracji? Podpowie Ci to Cortana, Twoja własna cyfrowa asystentka uruchamiana głosem.

Cortana współpracuje z ponad tysiącem aplikacji i usług,zawsze podsunąć Ci właściwą odpowiedź. Co najważniejsze, działa ona we wszelkich Twoich urządzeniach Windows 10, co widocznie upraszcza organizację.

Tylko te aplikacje, które wybierzesz Dzięki narzędziu Lenovo App Explorer wybierasz tylko konieczne aplikacje. Usunęliśmy wszystkie aplikacje firm innych niż Lenovo, poza dwiema: McAfee LiveSafe oraz Microsoft Office.

To prosty i bezpieczny sposób personalizowania lapto...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.